Nehir Erdoğan: “Mutluluğu buldum…”

Geçtiğimiz hafta yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu görüntü yönetmeni sevgilisi Ahmet Sesigürgil ile nikâh masasına oturan Nehir Erdoğan; “Mutluluğu bulduğumu hissediyorum. İçim kıpır kıpır” dedi.

KADIKÖY LIFE FARKI İLE GÖRÜNTÜLER…

Çiftin düğünleri, geçtiğimiz hafta Kandilli’deki Andiçen Vilları’nda yapılmış ve düğüne her iki ailenin sadece yakın dostları katılmıştı. Bu nedenle basına görüntü yansımaması dikkatleri çekiyordu. Fakat, Kadıköy Life farkı ile bu düğünden siz okurlarımıza bazı özel kareleri gösterme imkânı bulduk.

NİŞAN YEMEĞİ EFTALYA’DA…

Nehir Erdoğan & Ahmet Sesigürgil çiftinin nişan yemeği de yine ilk defa ve sadece Kadıköy Life objektifleri tarafından görüntülenmişti.  Suadiye Eftalya Balık’ta gerçekleştirilen nişan yemeğine, aralarında Vatan Şaşmaz’ın da bulunduğu birçok ünlü isim katılmıştı.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI…

Kandilli Andiçen Vilları’ndaki düğünden bir gün önce erkek tarafının kendisine hazırladığı sürpriz kına gecesine giden Nehir Erdoğan, gözyaşlarını tutamayarak hıçkıra hıçkıra ağlamıştı.

Oyuncu Nehir Erdoğan ile görüntü yönetmeni Ahmet Sesigürgil’in “Silsile” filminin setinde başlayan aşklarının nikâh masasına taşınmış olması, çiftin ailesi ve dostları tarafından da büyük bir memnuniyetle karşılandı…

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul Kadıköy Lisesi’nden örnek proje

İstanbul Kadıköy Lisesi öğrencileri, okulun Biyoloji Öğretmeni Fatma Yüksel öncülüğünde öğrenciler sokak hayvanları için plastik borulardan yemlik yaptılar. ...