NAKKAŞ, doğum günü kutlamalarının da mekanı…

Son günlerde misafirlerine sunduğu özel lezzetlerle ön planda olan NAKKAŞ, şimdilerde doğum günü kutlamalarına yaptığı ev sahipliğiyle de dikkatleri çekiyor.

Genellikle damak zevkine düşkün olanların tercih ettiği mekanda, bu hafta sonun doğum günü kutlaması yapanlar hayli fazlaydı.

Berkay Akgünlü, Süreyya Akgünlü, Yeşim Akgünlü, Yusuf Gören, Aynil Gören, Neriman Gören, Burak Gören, Sudenaz Gören ve Çağatay Akgünlü…

NERİMAN GÖREN’E NİCE YILLAR…

İlk masamız, Neriman Gören için düzenlenen doğum günü ziyafetiydi. Kent Plus markasını yaratan isimlerden biri olan EMAY İnşaat’ın ortaklarından Burak Gören’in annesi Neriman Hanım; “En büyük mutluluk, bana  nice yıllar dileyen çocuklarım ve torunlarımla bir arada olabilmek” dedi.

Yağız Yenipazarlı, Gonca Özsaran, Melis Özmen, Volkan Ayaşlı, Beste Erener, Emre Danişmend, Deniz Bilgin, Arda Işıksalan, Julien Işıksalan, Sena Pakkan, Murat Can Kazanan ve Gürkan Emeksiz…

GALATASARAYLI YÜZÜCÜLER SELAMİÇEŞME NAKKAŞ’TA…

Su sporlarının Galatasaraylı isimleri, Selamiçeşme Nakkaş’ta objektiflerimize takıldı. Emre Danişmend tarafından verilen ziyafetin iki nedeni vardı. Biri, son müsabakalarda elde ettikleri başarılı sonuçlar, diğeri ise 400 metre yüzücüleri Beste Erener’in doğum günü kutlamasıydı.

VEFALI ECZACILAR: “ASLA KOPMAYACAĞIZ…”

Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 1981 yılı mezunları, Nakkaştepe Nakkaş’ın dillere destan kahvaltısında buluştu. Yaklaşık  40 kişilik bir grupla gerçekleşen buluşmada verilen mesaj ise “Asla kopmayacağız” oldu.  İki ayda bir düzenli olarak buluşan mezunlar, aynı zamanda Leyla Özmansur ile Tülin Gültek’in de bugüne tesadüf eden doğum günlerini kutladılar. Buket Baran Ölçer’in önderlik ettiği buluşmaya Prof. Dr Göksel Şener, Prof. Dr. Gülden Omurtag ve Doç. Dr. Bahar Göker de katıldı.

Başak Bağlı, Sanem Bağlı, Halil Bağlı, Gülseren Bağlı, Ayşe Tütüncü, Osman Tütüncü ve Umut Bağlı…

MİNİK SANEM 4. YAŞINI GERİDE BIRAKTI…

Bağlı Ailesi, Sanem Bağlı’nın 4. yaşını geride bırakmış olmasını NAKKAŞ’ta muhteşem bir kahvaltı ile kutladı.

KEMAL KARAKUŞ 30’LU YAŞLARI GERİDE BIRAKTI…

Nakkaştepe NAKKAŞ’ın ev sahipliği yaptığı bir başka doğum günü ise Kemal Karakuş içindi. Uzun zamandır 30’lu yaşlarda olduğunu söyleyen Novo Nordisk Bölge Satış Müdürü Kemal Karakuş, artık yaşını söylerken “4” rakamı ile başlayacak. Bu bilgiyi bize aktaran ise, Çevre Koleji’nde okuyan 9 yaşındaki kızı Eylül Deniz ve eşi Özlem Hanım oldu.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ayrılıkçeşme

Ayrılıkçeşme’de üçüncü dalga yaşam alanı

Üçüncü dalga akımının sadece kahve akımı değil, bir yaşam biçimi olduğunun yapılan araştırma geliştirme çalışmaları ile de desteklenmesiyle ...