MÜZİK KULÜBÜ’NDE EĞİTİMLER BAŞLADI…

 

Genç Gelecek,  22 kulüpte birçok branşta gençlere ücretsiz eğitimler vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Müzik Kulübü’nde gençler için gitar, bağlama, keman, kemençe, ney, konservatuara hazırlık, halk müziği korosu, sahne teknikleri, bateri eğitimleri başladı. Şehit Furkan Doğan Gençlik Merkezi ve Sancaktepe Gençlik Merkezi’nde eğitim görmek isteyen gençler için yeni dönem kayıtları devam ediyor.

Gençlerin müzik üzerine geliştirebilecekleri projeleri teşvik etmek, yapılacak atölye çalışmaları ile müziğin gelişimine katkıda bulunmak aynı zamanda, her bireye enstrüman kullanmayı öğreterek, gelecekte iş sahibi olmalarını sağlamayı amaçlayan Genç Gelecek Müzik Kulübü, kış dönemi eğitimleri gitar, bağlama, keman, ney, kemençe, konservatuvara hazırlık, halk müziği korosu, sahne teknikleri ve bateri branşları ile derslerine başladı. Derslerde gençlerin kullandıkları tüm enstrümanlar Sancaktepe Belediyesi tarafından karşılanıyor.

 

Her biri alanında uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimleri tamamlayan gençlere katılım belgesi veya sertifika veriliyor. Halen kayıtların devam ettiği Müzik Kulübü branşları için gençlerin Şehit Furkan Doğan Gençlik Merkezi ve Sancaktepe Gençlik Merkezi’ne giderek kayıt yaptırması gerekiyor.

sporvitrini

Hakkında Oğul Kayserilioğlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Bilgi Evlerinin yıl sonu gösterileri coşku içinde gerçekleşti

Sancaktepe Belediyesi Bilgi Evleri Çocuk Kulüpleri yıl sonu gösteri programları Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in de katılımıyla büyük ...