Müzeler Konuşuyor

Müzeler Konuşuyor: Konuğumuz Almanya

İstanbul Modern’in dünyada öncü rol üstlenen müzelerin yöneticilerini Türkiye’den izleyicilerle buluşturarak, güncel müzecilik alanında yeni bir bilgi paylaşım ağı ve iletişim platformu yaratan programı “Müzeler Konuşuyor”, Amerika ve Birleşik Krallık’tan sonra Almanya ile devam ediyor.

Goethe-Institut Istanbul işbirliğiyle Almanya’daki sanat kurumlarının küratörlerinin ve müze direktörlerinin davetli olduğu “Müzeler Konuşuyor: Konuğumuz Almanya” kapsamında, Almanya’daki müze ve sanat kurumu modelleri ele alınıyor.

SUZANNE PFEFFER KONUK OLACAK…

Kassel’deki dünyanın en büyük ölçekli modern ve çağdaş sanat sergilerinden Documenta’nın ev sahibi sanat kurumu Fridericianum’un Artistik Direktörü Suzanne Pfeffer, “Sergi Yapmak” başlıklı konuşmasıyla programa katılarak deneyimlerini paylaşacak.

Müzeler Konuşuyor

İstanbul Modern’in “Müzeler Konuşuyor” serisi, Goethe-Institut Istanbul işbirliğiyle Almanya’yı konuk etmeyi sürdürüyor. Kassel’deki çağdaş sanatın merkezi Fridericianum’un Artistik Direktörü Suzanne Pfeffer, “Sergi Yapmak” başlıklı konuşmasıyla programa katılarak, 4 Ekim’de deneyimlerini paylaşacak…

Hakkında Çilem Doğan

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yeldeğirmeni Sanat

Yeldeğirmeni Sanat’ta arp dinletisi

Yeldeğirmeni Sanat, birbirinden değerli genç yetenekleri ağırlamaya ve Kadıköylülerin kulaklarının pasını silmeye devam ediyor. Son olarak başarılı arp sanatçılarımızdan Zeynep Öykü’nün solo dinletisine ev sahipliği ...