Motosiklet tutkunlarından yaşlılara anlamlı ziyaret…

HOG Bosphorus üyesi Harley Davidson tutkunları, “Yaşlılara Saygı Haftası”nda düzenledikleri etkinlik ile takdir topladı. Medicana Sağlık Grubu da, özel haftada hastanelerinde geçerli olan Check-Up kontrolünü yaşlılara armağan etti.

Yaşlıların toplumdaki yeri ve önemini hatırlatmak, sadece yılın bir haftası değil, toplumumuza sağladıkları katkılarla her zaman hatırlanmaları gerektiğine dikkat çekmek amacıyla Kadıköy Sağlık Eğitim Vakfı (KASEV) Yaşlı Bakım Merkezi’ni ziyaret eden HOG Bosphorus üyesi motosikletçiler, yaşlılara uzun zaman ayırarak tek tek görüştü.

“BİZİM RUHUMUZ GENÇ…”

Ziyaret, duygu dolu anların yaşanmasını da beraberinde getirdi. Bazı bakım merkezi üyeleri, “Biz de motosiklete binmek isteriz. Bizim ruhumuz genç” diyerek tebessüm ettirdi. HOG Bosphorus üyeleri ise, merkezin genel ihtiyaçları konusunda her zaman destek olacakları sözünü vererek, KASEV’in gönüllüleri arasındaki yerlerini aldılar.

“YAŞLILARIMIZ, EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZDIR…”

Medicana Sağlık Grubu CEO’su ve aynı zamanda HOG Bosphorus İstanbul’un Yönetim Kurulu Üyesi olan Reha Özkaya, yaşlılarla tek tek ilgilenerek, sağlık kontrollerini yaptırmaları için düzenlenen mektupları kendilerine iletti.  Bağışlar ve gönüllü destekçilerin yardımları ile ayakta duran bu kurumun maddi ve manevi her zaman yanlarında olacaklarını söyleyen Özkaya;  “Yaşlılarımız bizim baştacımızdır. Bugünün gençleri, yarının yaşlıları olacaklarını unutmadan büyüklerine saygı ve sevgi göstermelidirler. Yaşlılarımız, geçmiş ile gelecek arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır” dedi.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Çerkes Kadınları Teavün Cemiyeti’nden “Yılın Anneleri” ödül töreni

1918 yılında Hayriye Melek Hunç başkanlığında, dönemin kültürünü özümsemiş beş Çerkes kadını tarafından İstanbul’da kurulan Çerkes Kadınları Teavün ...