MODOKO uygulama ile mobilya dünyası elinizin altında…

Modoko uygulama çalışması ile Android ve iOS ortamında tüm nihai tüketicilerin anlık bildirimlerle hem trendleri takip etmeleri, hem de 350 Modoko markasının kampanyalarından haberdar olmaları sağlanacak.

Mobilya ana başlığı altında yer alan 12 kategoride; koltuk takımları, bebe ve genç odaları, yatak odaları, halı, bahçe mobilyaları ve aksesuar gibi seçenekler hazırlandı. Akıllı telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak kullanılabilecek olan uygulama, kullanıcılara aynı zamanda “Favori” kategorilerini oluşturma fırsatı da sunuyor.

Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, seçmiş oldukları kategorilerdeki firmaların yollayacağı bildirimlerle anlık mobilya kampanyaları ve fırsatlardan yararlanabilecek. Firmaların adres, telefon, mail ve internet adres bilgilerinin paylaşıldığı uygulamada, gelecek dönemde markaların ürün görselleri ve yeni tasarımlarını da yakından takip etmek mümkün olacak.

MARKALAR İLE TÜKETİCİ ARASINDAKİ İLETİŞİMİ ARTIRACAK…

Türkiye’ de bir ilk olan uygulama, çoklu alışveriş imkânı sağlayan alışveriş merkezleri vb. yerlerin şimdiye kadar gerçekleştirmediği teknolojik bir gelişim… Modoko, bu yeni uygulamasıyla çatı markanın içinde yer alan markaların tüketici ile sürekli iletişimini sıcak tutmak ve rekabet koşullarında farkındalık yaratmayı hedefliyor. İleriki dönemlerde geliştirilecek olan uygulama ile mobilya sektöründeki öncülüğünü sürdüren Modoko, tüketici bilinçlendirme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

İlginizi Çekebilir

Şelale Uras

Şelale Uras & Wassim Habbal nişanlandı

Volkan & Beyhan Uras çiftinin biricik kızları Şelale Uras ile Dr. Wassim Habbal’ın beklenen nişan töreni geçtiğimiz akşam geçekleşti. Çiftin 16 Temmuz’da yapılacağı belirlenen nişan ...