Modoko tarihin kapılarını aralıyor…

İstanbul’un tarihi dokusu ve saray ışıltılarının evlere taşındığı son dönemde, mobilya denince akla ilk gelen “Mobilya’nın Başkenti” Modoko, geçmişin izlerini yeni ve modern haliyle görmek isteyenleri ağırlıyor.

2016 yılının trend renklerinin belirlenmesiyle Modoko, sezona damga vuracak klasik ve neo-klasik mobilya tasarımlarıyla sezonda yeni bir akım başlatmayı hedefliyor. İMOB Fuarı’nda senenin trendleriyle ilgili ilk tüyoları veren Modoko, bu yıl bünyelerindeki pek çok mağaza ile hem klasik hem de neo-klasik çizgilerde hazırlanan mobilyaları, saray ihtişamını sevenlere sunuyor.

ALTIN IŞILTISINI ZARİF NOTALARLA SENTEZLEYEN TASARIMLAR…

Klasik mobilya denince akla ilk altın yansımaların bolca kullanıldığı, göz yoran tasarımlar gelir. Bu algıyı tümüyle değiştiren Modoko bünyesindeki firmalar, altının ihtişamını en zarif haliyle evlere taşıyor. Özellikle neo-klasik mobilya tasarımlarında eşsiz bir renk katalogu sunan firmalar, kadınları kararsız bırakacağa benziyor.

MOBİLYA HAYATTIR…

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik, sezon trendleriyle ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “İMOB Fuarı’nda bu yılın aslında saray motiflerinin bir yansımasına dönüşecek ev tasarımları konseptini ziyaretçilerimize sunduk. Gelen beğeniler doğrultusunda gördük ki, aslında mobilya alımında karar mercii olan hanımlarımız, kendilerini sultan gibi hissedecekleri dekorasyonları tercih ediyor. Modoko bünyesindeki firmalar, hem kişiye özel hem de kaliteyi ön plana çıkaran ürünleriyle hizmet vermekte. Kararsızlığa yer olmayan Modoko’da pek çok firma, ücretsiz mimari danışmanlık hizmetiyle her zevke ve bütçeye uygun mobilya üretimi de yapmakta. Bizler biliyoruz ki ev dekorasyonu, kişilerin hayatında önemli bir noktaya sahip. Kullanıcısının huzur bulduğu, zevklerinin aynası olan tasarımları yıllardır kaliteyle buluşturarak sunmaktayız.”

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Palladium Ataşehir

Hermes’ten Palladium Ataşehir’e 7 ödül birden

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir,  “Masal Küresi Şenliği” ve “Yeni Yıl Melodisi” etkinlikleriyle Hermes ...