Moda Platformu, Kadınlar Günü’nü hastanede kutladı…

Moda Platformu, Mart ayı buluşmasını Fatih Üniversitesi Hastanesi’nde gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, aynı hastanenin toplantı salonunda “Pazar Kahvaltısı” şeklinde kutlayan platform üyeleri, birlikte olmanın da keyfini yaşadı.

MODA PLATFORMU YENİ ÜYELERLE GÜÇLENİYOR…

Kadıköy Eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferşat Ayar’ın da katıldığı buluşmada, platforma üye olma müracaatında bulunan 4 yeni üyenin kabulü yapıldı. Yeni üyelerden, bir şubesi de gelecek aylarda Kadıköy Bahariye’de açılacak olan Pasha Hotel’in sahibi Levent Aksoy; “Eski bir Modalı olarak bu platformun üyesi olmaktan büyük onur duydum. Londra’daki otelimizde arkadaşlarla toplanır ve Türkiye’yi nasıl kurtarırız temalı sohbetler ederdik. Şimdi benzer sohbetleri Bahariye’deki otelimizde sizlerle yapacağımız için çok mutluyum” şeklinde konuştu.

BİR KADIN GİDERSE HAYATINIZDAN, HER ŞEY GİDER…

Buluşma sırasında Moda Platformu’nun kadın üyelerine, hem Fatih Üniversitesi Hastanesi Yönetimi hem de Moda Platformu Yönetimi tarafından çiçek takdim edildi. Fakat en anlamlı hediye, hastanenin Hasta İletişim Direktörü Ahmet Duran Palut’un okuduğu “Bir Kadın Giderse” başlıklı şiir oldu:

Bir kadın giderse evden, her şey gider.
Mutfaktaki tıkırtılar, güle güle diyen, hoşgeldin diyen ses gider.
Evdeki ses, nefes gider.
Bir kadın giderse hayatından bir anne gider, bir eş gider.
Bir kadın giderse hayatından bir dost gider, arkadaş gider.
Bir kadın giderse hayatından, her şey gider.
Hayatınızdaki kadınlara sahip çıkın…

Moda Platformu Başkanı Sadık Tavukçuoğlu; “Buluşmaya ev sahipliği yapan Fatih Üniversitesi Hastanesi Yönetimi başta olmak üzere Gözde Hatipoğlu, Merve Gülek ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi…

Başkan Tavukçuoğlu: “Levent Aksoy gibi son derece renkli ve de eski Modalı bir dostumuzu üyelerimiz arasında görecek olmaktan dolayı çok mutluyum. Ayrıca bir sevinçli haberim daha var ki, bundan sonraki buluşmalarımızın büyük bölümüne kendisi ev sahipliği yapacak.”

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...