Moda Platformu’ndan 2012’nin ilk Yönetim Kurulu Toplantısı…

2

Moda Platformu Genel Kurulu tarafından seçilen Yönetim Kurulu, yeni yılın ilk toplantısını 24 Ocak günü gerçekleştirdi. Başkan Sadık Tavukçuoğlu’nun sahibi olduğu Temel Eğitim Bilimleri binasında gerçekleşen toplantıya, Denetleme Kurulu üyeleri de katıldı.

Başkan Sadık Tavukçuoğlu, 2012 yılının ilk Yönetim Kurulu Toplantısı’nın açılış konuşmasını yaparak; hem Genel Kurul üyelerine, hem de Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu üyelerine teşekkür etti ve yeni çalışma döneminin hayırlı olmasını diledi.

Toplantıda görüşülen ve karar altına alınan diğer konular ise; Yönetim Kurulu Toplantıları’na Denetleme Kurulu üyelerinin de sürekli katılımının sağlanması, bayan üyelere ağırlık verilmesi, Disiplin Kurulu Üyesi Yahya Uray’a ayrıca “Yönetim Kurulu Başkan Danışmanlığı” görevinin teklif edilmesi olarak belirlendi.

Tüm üyeler arasında bir “e-mail veya telefon zinciri“ kurulması için çalışmalar yapılması konusunun da görüşüldüğü toplantıda,  Platform’a gönülden destek veren Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferşat Ayar’ın, Başkan Sadık Tavukçuoğlu’nun teklifiyle platform üyeliğine kabulü görüşüldü ve oybirliğiyle karar altına alındı.

1

Yönetim Kurulu Toplantısı sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi. Başkan Sadık TAVUKÇUOĞLU, Başkan Yardımcısı Sedat ERTEN, Başkan Yardımcısı Hasan AKBAŞ, Genel Sekreter Fikret ŞEN, Üyeler: Nadir ÖZTÜRK, Kadir TOPRAKKAYA, Göksel ORAL ve Ömer ÖZDEMİR, Denetleme Kurulu Üyeleri: Ayvaz AÇILAN  ve Erol SONAY…

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Nihat Şen: Kentsel dönüşüm iyi anlatılamadı!

Kadıköylü mimar ve kentsel dönüşüm uzmanı Nihat Şen, Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Türkiye için terörden sonra en önemli konu ...