Mimoza Kulübü çocuklarına yılbaşı balosu…

1

Rotary Kulübü sponsorluğunda gençler için hizmet kulübü olan Interactlar, harikalar yaratmaya devam ediyor. Üyeleri 14-18 yaş arasındaki gençlerden oluşan Interactlar’ın ürettiği hizmet projeleri, her platformda ses getirmeye başladı.

Bostancı Rotary Kulübü sponsorluğunda faaliyet gösteren ve başkanlığını Kadıköylü ünlü diş hekimi Neşet Taştepe’nin kızı İpek Taştepe’nin yaptığı Bostancı Interact Kulübü, Maltepe Başıbüyük’te bulunan Mimoza Engelli Çocuklar Rehabilitasyon Merkezi’ndeki çocuklara bir yılbaşı partisi düzenledi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleşen bu partiye aileleri ile birlikte katılan çocuklar, unutamayacakları bir gün geçirdiler. Organizasyon için Kadıköy Belediyesi servis hizmeti sağlarken, Faruk Ilgaz Tesisleri de yer ve içecekleri ücretsiz temin etti.

Interactlar ise, anneleri ile birlikte hazırladıkları yiyecekleri çocuklara ikram ettiler. Partinin sonunda, çocuklara çeşitli hediyeler de verildi.

2

3

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

EDD Yapı

EDD Yapı dostları iftarda bir araya geldi

Aynı zamanda Tokatlı Girişimci İş İnsanları Derneği (TOKGİAD) Başkanı da olan, EDD Yapı sahibi Ender Demirtaş, geleneksel hale ...