Mimoza Kulübü çocuklarına yılbaşı balosu…

1

Rotary Kulübü sponsorluğunda gençler için hizmet kulübü olan Interactlar, harikalar yaratmaya devam ediyor. Üyeleri 14-18 yaş arasındaki gençlerden oluşan Interactlar’ın ürettiği hizmet projeleri, her platformda ses getirmeye başladı.

Bostancı Rotary Kulübü sponsorluğunda faaliyet gösteren ve başkanlığını Kadıköylü ünlü diş hekimi Neşet Taştepe’nin kızı İpek Taştepe’nin yaptığı Bostancı Interact Kulübü, Maltepe Başıbüyük’te bulunan Mimoza Engelli Çocuklar Rehabilitasyon Merkezi’ndeki çocuklara bir yılbaşı partisi düzenledi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleşen bu partiye aileleri ile birlikte katılan çocuklar, unutamayacakları bir gün geçirdiler. Organizasyon için Kadıköy Belediyesi servis hizmeti sağlarken, Faruk Ilgaz Tesisleri de yer ve içecekleri ücretsiz temin etti.

Interactlar ise, anneleri ile birlikte hazırladıkları yiyecekleri çocuklara ikram ettiler. Partinin sonunda, çocuklara çeşitli hediyeler de verildi.

2

3

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Çakallarla Dans

Çakallarla Dans 5’in beşinci galası Watergarden’da!

Türkiye’de çok sevilen film serisinin beşincisi Çakallarla Dans 5’in beşinci galası geçtiğimiz akşam gerçekleştirildi. Ataşehir Watergarden bünyesinde yer ...