Milliyetemlak

Milliyetemlak.com’a yeni transfer

Türkiye’nin ilk emlak portalı Milliyetemlak.com’da Teknoloji ve Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Eser Çelepçıkay getirildi. Kurumun Genel Müdürlük görevine de bir süre önce Müge Seymen getirilmişti. Böylece üst yönetimini yenileyen Milliyetemlak.com sektördeki yerini daha da güçlendirmiş oldu.

Yazılım geliştirme, proje yönetimi, kullanıcı deneyimi, ürün yönetimi ve iş geliştirme gibi alanlarda uzman olan ve uzun yıllar seri ilan ve e-ticaret sektörünün önde gelen birçok markasında yönetici pozisyonlarında görev alan Çelepçıkay, Milliyetemlak.com’da ürün pazarlaması ve teknolojiye dair tüm organizasyonun işleyişinden sorumlu olacak.

MilliyetemlakESER ÇELEPÇIKAY HAKKINDA…

Anadolu Üniversitesi’nde Bilgisayar Programcılığı eğitimini 2000 yılında tamamlayan Eser Çelepçıkay, aynı üniversitede 2002-09 yılları arasında Ekonomi eğitimi gördü. 2011’de Bilgi Teknolojileri Yüksek Lisansı, 2015’te Bilgi Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans eğitimine başlayan ve bu bölümdeki eğitimini sürdüren Çelepçıkay, profesyonel iş hayatına 2000 yılında Bimsa’da Yazılım Geliştirici olarak adım attı. Ardından Türksat A.Ş.’de Sistem Yöneticisi olarak görev yaptı. 2005 yılında Sahibinden.com’da Yazılım Yöneticisi olarak başladığı görevini 2010 yılında Teknoloji ve Ürün Müdürü olarak tamamladı. 2010 yılında kurucu ortak olarak yer aldığı Projeni Seç Bilgi Teknolojileri’nde İş Geliştirme ve Teknoloji’den sorumlu oldu.

2012-15 yılları arasında eBay Türkiye (Gittigidiyor.com) Ürün Geliştirme Müdürü olarak çalışma hayatına devam etti ve son olarak Hürriyet Grubu’nda E-Business Teknoloji ve Ürün Koordinatörü olarak İcra Kurulu’nda yer aldı. Ağustos 2016 döneminde Demirören Medya Grubu’nda Milliyetemlak.com Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaya başladı.

MILLIYETEMLAK.COM HAKKINDA…

Türkiye’nin ilk emlak sitesi Milliyetemlak.com; en güncel ve güvenilir ilanları, sektöre dair tüm haberleri, inşaat firmalarını ve projeleri bir arada sunuyor. 2005 yılında yola çıkan ve 11 yıldır kesintisiz hizmet veren platform, ayda 5 milyondan fazla online kullanıcı tarafından ziyaret ediliyor ve 50 milyondan fazla sayfası görüntüleniyor. Hem mobil hem masaüstü versiyonlarıyla kullanıcılarının aradıkları ilana hızla ve kolayca ulaşmalarını sağlayan Milliyetemlak.com’un ziyaretlerinin yüzde 60’ından fazlası cep telefonu ve tabletlerden gerçekleştiriliyor.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...