Milletvekili Öğüt’ten taşımalı eğitim önergesi…

CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, TEOG sistemi ile birlikte yaşanan süreci TBMM’ye taşıdı.

Milletvekili Öğüt, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’ya yönelik verdiği soru önergesinde; velilere “Öğrencinin taşınması sırasında tüm sorumluluk bana aittir” şeklinde yazılı kâğıt imzalatılmak istenmesinin gerekçesinin açıklanması gerektiğinin altını çizdi.

“OKULUMA DOKUNMA” PROTESTOSUNA DESTEK…

Kadir Gökmen Öğüt, geçtiğimiz günlerde Kadıköy’de gerçekleştirilen “Okuluma Dokunma” protestosunda öğretmenler, veli ve öğrenciler ile Hasanpaşa’dan Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne kadar yürümüş ve eğitim kurumlarının İmam Hatip Okulları’na dönüştürülmesine tepki göstermişti.

İETT OTOBÜSLERİ İLE TAŞIMALI SİSTEM…

Kadıköy Kaptan Hasan Paşa Ortaokulu öğrencileri, nakil edildikleri okula İETT otobüsleri ile taşınmaları ve velilere sorumluluğun kendilerinde olduğuna yönelik kâğıt imzalatılmak istendiği yönündeki iddialar ile gündemde kalmaya devam ediyor. Gözler, soru önergesine verilecek yanıta ve bu yönde atılacak adımlara çevrildi.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi

Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi’nde bahar dönemi

Kadıköy Belediyesi Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi tarafından engelli kişilere yönelik düzenlenen eğitim çalışmaları, bahar dönemine giriyor. Mart ayı ...