Milletvekili Öğüt’ten taşımalı eğitim önergesi…

CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, TEOG sistemi ile birlikte yaşanan süreci TBMM’ye taşıdı.

Milletvekili Öğüt, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’ya yönelik verdiği soru önergesinde; velilere “Öğrencinin taşınması sırasında tüm sorumluluk bana aittir” şeklinde yazılı kâğıt imzalatılmak istenmesinin gerekçesinin açıklanması gerektiğinin altını çizdi.

“OKULUMA DOKUNMA” PROTESTOSUNA DESTEK…

Kadir Gökmen Öğüt, geçtiğimiz günlerde Kadıköy’de gerçekleştirilen “Okuluma Dokunma” protestosunda öğretmenler, veli ve öğrenciler ile Hasanpaşa’dan Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne kadar yürümüş ve eğitim kurumlarının İmam Hatip Okulları’na dönüştürülmesine tepki göstermişti.

İETT OTOBÜSLERİ İLE TAŞIMALI SİSTEM…

Kadıköy Kaptan Hasan Paşa Ortaokulu öğrencileri, nakil edildikleri okula İETT otobüsleri ile taşınmaları ve velilere sorumluluğun kendilerinde olduğuna yönelik kâğıt imzalatılmak istendiği yönündeki iddialar ile gündemde kalmaya devam ediyor. Gözler, soru önergesine verilecek yanıta ve bu yönde atılacak adımlara çevrildi.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy’de halk otobüsü tramvay yoluna girdi!

Kadıköy’de direksiyonu kilitlendiği öne sürülen İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı özel halk otobüsü kaza yaptı. Kaza saat 10.00 sıralarında ...