Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Meteoroloji’den İstanbul’a son uyarı!


İstanbul’da aralıklarla devam eden kar yağışının, öğle saatlerinden itibaren etkisi azaltarak kesileceği bildirildi.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, 16 Şubat  Pazartesi akşam saatlerinde karla karışık yağmur şeklinde başlayan yağış, 17  Şubat Salı itibarıyla kar olarak görüldü.

Kentte yaklaşık üç gündür günlük yaşamı olumsuz etkileyen ve  aralıklarla yer yer kuvvetlenerek devam eden kar yağışı, bugün öğle saatlerinden  itibaren etkisini azaltarak kesilecek.

Bu gece ve yarın sabah saatlerinde şehir merkezinde kısa süreli karla  karışık yağmur, yüksek kesimlerde ise kar görülecek.

Gece en düşük eksi 1 olan, gün içerisinde de 4 dereye yükselmesi  beklenen sıcaklık, gece şehir merkezinde 1 derecenin altında seyretmeyecek.

İstanbul’da hafta sonunda yağış beklenmezken, sıcaklıklar artarak  mevsim normallerine çıkacak.

Bu arada, Kilyos’ta 3, Sarıyer’de 14, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda 18,  Kartal’da 27 santimetre ölçülen kar kalınlıkları, Atatürk Havalimanı’nda 40  santimetreye kadar çıktı.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Şeffaf Mutfak

Şeffaf Mutfak’ta ikinci dönem başladı

Çekmeköy’de gıda sektöründe hizmet veren tüm işletmelerin yeme-içme alanlarında bir standart oluşturarak, vatandaşa sağlıklı ve güvenilir hizmet verebilmeleri ...