“Melon İstanbul” geliyor…

Bilişim teknolojilerinden turizm organizasyonlarına, gıdadan inşaat faaliyetlerine kadar bünyesinde pek çok önemli şirketi barındıran Pandora Group’tan yeni bir şirket daha geliyor. Reklam ve tanıtım sektöründe önemli bir boşluğu doldurması beklenen şirketin, “butik” tarzda hizmet vereceği söyleniyor.

KEREM YÜCE YÖNETİMİNDE…

Oluşum çalışmalarının büyük bölümünü tamamlayan şirket yönetimi, ilk buluşmasını Kadıköy Life Ailesi ile birlikte gerçekleştirdi. Ünlü eğitimci İlknur Nasuhbeyoğlu’nun önderlik ettiği buluşmaya, Pandora Group üst yönetimi de katıldı. Tasarım sektöründe sıradışı çalışmaları ile dikkatleri çeken Kerem Yüce’nin yönetiminde hizmet verecek olan “Melon İstanbul”, başta Pandora Group şirketleri olmak üzere farklı yorum isteyen şirketlere de hizmet verecek.

ORDU’DAN KONUKLAR DA VARDI…

Kalamış Develi Marin’de gerçekleşen buluşmada, Ordu’dan konuklar da vardı. Ordu Ticaret Borsası’nın efsane başkanlarından Nejdet Gürsoy ile başta Mazda olmak üzere pek çok otomobil markasının bayrağını Karadeniz Bölgesi’nde dalgalandıran Ümit Nasuhbeyoğlu, yerel seçimler boyunca harcadıkları yoğun çabanın yorgunluğunu gidermek için geldikleri İstanbul’da hem Kerem Yüce’yi tebrik etmek, hem de renk katmak adına buluşmaya katıldılar. Özellikle Nejdet Gürsoy’un doyumsuz sohbeti, geceyarısına kadar konuklar tarafından büyük bir ilgiyle izlendi.

Buluşmada, Kadıköy Life Ailesi’nin en küçük üyesi henüz 5,5 aylık olan Kemal Bebek de vardı. Hüsnü Babalık, İrem Babalık, Canan Toprakkaya, Kadir Toprakkaya, İlknur Nasuhbeyoğlu, Ümit Nasuhbeyoğlu, Nejdet Gürsoy, Kerem Yüce, Barbaros Ökten, Sadiye Ökten, Nuri Yıldırım ve Ufuk Demirci…

Kerem Yüce, Barbaros Ökten, Sadiye Ökten, Nuri Yıldırım ve Ufuk Demirci…

İlknur Nasuhbeyoğlu, Ümit Nasuhbeyoğlu ve Nejdet Gürsoy…

Hüsnü & İrem Babalık, Canan & Kadir Toprakkaya…

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kalbur

Kalbur’da kahvaltı keyfi başka

Ataşehir Kalbur Et’in kebap lezzetleri yanında kahvaltı keyfini de test etmiş olanlar, başlığımız için “Haklısınız” yorumunda bulunacaklardır elbette. ...