Medicana’nın Sivas Hastanesi açıldı…

Geçtiğimiz sene “Yılın Sağlık Grubu” ödülünü alan Medicana Sağlık Grubu, Medicana Sivas Hastanesi’ni hizmete açtı. Grubun 11. hastanesi olan Medicana Sivas Hastanesi, Sivas ve çevresine uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunmaya başladı.

ULUSAL VE ULUSLARARASI YATIRIMLARA DEVAM…

Dünya standartlarında çağdaş sağlık hizmetini, her coğrafyada aynı standartta sunma hedefiyle çalıştıklarını açıklayan Medicana Sağlık Grubu; sağlık ağını genişleterek, ulusal ve uluslararası yatırımlara devam edileceği bilgisini verdi. Sivas Hastanesi’nin bünyelerine eklenmesiyle grubun hastane sayısının 11’e yükseldiğine değinen Medicana yönetimi, çalışan sayısının da 5 bin’ e yaklaştığı bilgisini verdi.

“GÜÇ VE DENEYİMİMİZİ İÇ ANADOLU’YA TAŞIYORUZ…”

Seçkin akademik kadrosunun yanı sıra çağdaş altyapısı ve uygulamaları ile hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini ön planda tutan Medicana Sağlık Grubu; “Bu alanda elde ettiğimiz gücümüzü ve deneyimlerimizi Sivas Hastanesi ile İç Anadolu’ya taşıyor olmanın heyecan ve mutluluğu içindeyiz” yorumunda bulundu.

ÇEVRE İLLERDEN GELECEK HASTALARA DA HİZMET VERECEK…

Medicana Sağlık Grubu’nun 11. halkası olan Medicana Sivas Hastanesi’nin 28 bin metrekare kapalı alana ve 213 yatak kapasitesine sahip olduğu bildirildi. Bir başka sevindirici yanı ise, Medicana Sivas Hastanesi’nin sadece şehir merkezindeki hastalara değil, çevre il ve ilçelerden gelecek hastalara da hizmet vereceği haberi oldu.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...