Medicana’dan yeni hizmet; “İkinci Görüş”

Medicana Çamlıca Hastanesi, yeni başlattığı “İkinci Görüş” projesi ile hastalara, hastaneye gelmeden sonuçlarını değerlendirme fırsatı tanıyor.

Medicana Sağlık Grubu’nun ilk olarak Medicana Çamlıca Hastanesi’nde başlattığı “İkinci Görüş” projesi ile hastalar, hastaneye gelmeden, var olan verilerini doğru yönlendirebilecek bir kanal oluşturarak, teknolojinin olanaklarından yararlanıyor.

Hastalar, Medicana Sağlık Grubu web sitesinden ulaşılabilecekleri “İkinci Görüş” alanına girerek, ellerindeki sonuçları iletebiliyor; hekimlerden sağlıkları ile ilgili herhangi bir bedel ödemeden danışmanlık hizmeti alabiliyorlar. Böylelikle, uzman görüşleri sayesinde sağlıklarıyla ilgili riskli kararlarda, daha emin adımlarla ilerleyebiliyorlar.

Medicana Çamlıca Hastanesi’nin alanında uzman hekim kadrosu ile tetkiklerinizi www.medicana.com.tr/ikinci-gorus adresinde paylaşarak, en kısa sürede “İkinci Görüş” almak mümkün…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Bulgurlu’ya aile sağlığı merkezi

Üsküdar Bulgurlu’da temeli 11 ay önce atılan ve yakınlarda kaybettiğimiz Memduh Cumhur’un adının verildiği aile sağlığı merkezi, düzenlenen ...