Medicana Anne, Çocuk Merkezi açıldı…

Medicana Çamlıca Hastanesi ana binasına 50 metre mesafede bulunan Medicana Anne, Çocuk Merkezi hizmete girerek, kadın hastalıkları ve doğum alanında “VIP hizmet” dönemini başlattı.

Medicana Anne, Çocuk Merkezi; sağlık hizmetlerine duyulan ihtiyaç bakımından toplumun en öncelikli kesimini oluşturan kadın, anne ve çocukların sağlık düzeyini yükseltmek, üreme sağlığı hizmetleri bütünü içinde ailelere konforlu bir hizmet vermek amacıyla kuruldu.

MAKSİMUM KONFOR ÖN PLANDA…

Gelişmiş teknoloji ve imkanlarla donatılarak tasarlanan Medicana Anne, Çocuk Merkezi; 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Merkezin oda ve alanları, hasta ve hasta yakınlarının rahatlığı ön planda tutularak dizayn edildi. Tıbbi işlemler ve tedavilerin gerçekleştirileceği hasta odalarında; hasta, refakatçi ve tıbbi kadronun olası tüm ihtiyaçları göz önüne bulundurularak, maksimum konfor anlayışı çağın gerekleri ile birleştirildi.

3 BİN METREKARE ALANI İLE BUTİK BİR MERKEZ…

İstanbul Anadolu Yakası’nın referans hastanelerinden Medicana Çamlıca Hastanesi ana binasına 50 metre mesafede bulunan Medicana Anne, Çocuk Merkezi; 3 bin metrekare kapalı alana sahip, butik bir merkez… Merkez; 18 yatağı, 3 suit odası, 2 ameliyathanesi ve 1 doğumhanesi ile Kadın Hastalıkları ve Doğum, Perinatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Nörolojisi, Genel Cerrahi, İç hastalıkları, Endokrinoloji, Plastik cerrahi, Kozmetik Cerrahi, Medikal Estetik, Kulak Burun Boğaz, Radyoloji, Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarları ile hizmet veriyor.

 

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kızılay Özel Kartal Hastanesi

Kızılay Özel Kartal Hastanesi hizmete girdi

Türkiye genelinde 2 hastane ve 3 tıp merkeziyle modern sağlık hizmetleri sunan Kızılay, uzun yıllar tıp merkezi olarak ...