MEDICADENT, dünya hekimleri ile Boğaz’da buluştu…

Medicadent Ağız & Diş Sağlığı Polikliniği yönetimi ve hekimleri; Global Diş Hekimleri Derneği ile Dünya Diş Hekimleri Derneği’nin İstanbul Boğazı’nda düzenlediği kongrede yerli ve yabancı 350 diş hekimi ile bir araya geldi.

Global Diş Hekimleri Derneği Başkanı ve Medicadent Koordinatör Hekimi & İmplant Uzmanı Zafer Kazak, Küçük Prens teknesi ile özel Boğaz turunun düzenlendiği etkinlikte şunları dile getirdi:

“Diş hekimliğindeki yenilikleri uluslararası bir platformda; Almanya, Hollanda, Yunanistan, Amerika, İran, Kuveyt ve Ürdün gibi dünyadaki önemli hekimleri Türkiye’ye getirmenin yanı sıra çok değerli Türk hocaların da katkıları ile hem bilim dünyasına, hem de katılımcılara düzenlediğimiz tekne gezisi ile İstanbul’un güzelliklerini sergilemenin mutluluğunu yaşıyoruz.”

EĞİTİM AKADEMİSİ ve ATAŞEHİR’E YENİ MERKEZ GELİYOR…

Diş uygulamalarının teorik, pratik ve tüm inceliklerinin başarı şartlarının tartışıldığı kongrede, önümüzdeki sürece yönelik yenilikler ve teknolojik gelişmeler diş hekimlerine aktarıldı. Zafer Kazak, 2014 yılı itibariyle dernek bünyesinde Eğitim Akademisi, ayrıca Ataşehir’de uluslararası kursların başlayacağını açıkladı. Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, projede Eğitim Akademisi ile iş birliği yaparak, canlı uygulamalar ve teorik paylaşımlarla kurslara katkıda bulunacak.

“DÜNYANIN EN GÜZEL YERİ”NDE RENKLİ GÖRÜNTÜLER…

Diş hekimlerinin İstanbul Boğazı turu, yabancı davetliler ve diş hekimlerinin bir hayli dikkatini çekti. Modern dansların yanı sıra kolbastı ve misket gibi Anadolu ezgileriyle Küçük Prens teknesinde renkli görüntüler oluşturan yerli ve yabancı diş hekimleri, gecenin sonuna kadar doyasıya eğlendi.

KADIKÖY LIFE OBJEKTİFLERİNDE BULUŞTULAR…

350 diş hekimi ve kurum yöneticileri, eğlence dolu geceyi Kadıköy LIFE objektiflerinde ölümsüzleştirdi. Gözler, sektöründe önemli çalışmalara imza atan Medicadent ve derneklerin önümüzdeki sürece yönelik çalışmalarına çevrildi.

Diş hekimlerinin İstanbul Boğazı turu, yabancı davetliler ve diş hekimlerinin bir hayli dikkatini çekti…

Global Diş Hekimleri Derneği Başkanı & Medicadent Koordinatör Hekimi Zafer Kazak, eşi Hülya Kazak ve kızı İzel Kazak…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

EDD Yapı

EDD Yapı dostları iftarda bir araya geldi

Aynı zamanda Tokatlı Girişimci İş İnsanları Derneği (TOKGİAD) Başkanı da olan, EDD Yapı sahibi Ender Demirtaş, geleneksel hale ...