Media Markt’ın “en düşük fiyat garantisi” cazip geliyor…

11

2011 yılının sona ermesine birkaç gün kala, Media Markt Mağazaları düzenledikleri ilginç kampayalar ile hayli ilgi görüyor. Özellikle hediye seçmek konusunda sıkıntı yaşıyan vatandaşlar, binlerce seçeneğin bulunduğu Media Markt’larda, bu sorunlarına kesin çözüm bulabiliyorlar.

En düşük fiyat garantisi…

Media Markt mağazalarından alınan bir ürünün aynısının, aynı il sınırları içinde daha düşük fiyata satıldığının belirlenmesi durumunda, fiyat farkının iki katını ödeme gibi bir düşük fiyat garantisi sağlayan mağaza, bu iddiası ile müşterilerinin büyük bir güven içinde alışveriş yapabilmesine olanak sağlıyor.

Aralık’ta al, Mart 2012’de öde…

Öte yandan Media Markt Mağazaları, Yapı Kredi World Kredi Kartı ile yaptığı anlaşma çerçevesinde, Aralık 2011’de yapılan tüm alışverişlerin ödemesinin Mart 2012’de hesaba yansıtılmasına da olanak sağlıyor.

İade ve Garanti Ötesi…

Media Markt Mağazaları’nda çok önemli iki özellik daha var ki, bu da her tüketiciye büyük güven sağlayan unsurların başında geliyor. Bunlardan birincisi; almış olduğunuz bir ürünü beğenmediniz ya da fikir değiştirdiniz, *14 gün içinde iade edebiliyorsunuz. Bir diğeri ise “Garanti Ötesi Sistemi”… Media Markt mağazalarından almış olduğunuz herhangi bir ürüne ödeyeceğiniz küçük bir ücret karşılığı, garanti süresini 5 yıla kadar uzatabiliyorsunuz.

TV, Ses Sistemleri, Bilgisayar, Telefon, Fotoğraf, Beyaz Eşya ve her türlü elektronik eşyanın satıldığı Media Markt Mağazaları; Anadolu Yakası’nda Göztepe Optimum, Pendik ve Ümraniye’de bulunuyor.

12

* Media Markt mağazalarından satın aldığınız ürünü, başka bir mağazada daha ucuza bulduğunuzu, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde geçerli olan diğer mağazanın kataloğu, broşürü, gazete ilanı, insert veya ürün ile belgelerseniz, aradaki fiyat farkının 2 katını hediye kartına yükleyerek size iade eder.

Bu kampanya çerçevesinde hediye kartı dolumlarında küsüratlar dikkate alınmaz. Örnek: 56 TL’lik fiyat farkı için 112 TL değil, 110 TL’lik hediye kartı dolumu yapılır. Hediye kartı, tüm Türkiye Media Markt mağazalarında geçerlidir ve paraya çevrilemez. Bu kampanya çerçevesinde satın alınan ürünler iade edildiğinde, hediye kartı da bu kampanya çerçevesinde kazanılan tutarla birlikte veya para iadesi şeklinde Media Markt’ta iade edilir. Fiyat farkı karşılaştırmalarında Media Markt’tan satın aldığınız ürünün peşin fiyatı ile diğer mağazadaki aynı ürünün peşin fiyatı karşılaştırılır. Bu kampanya, ürünü satın aldığınız Media Markt mağazasının bulunduğu il sınırları içinde, başka bir mağazada daha ucuza ürün bulmanız halinde geçerlidir. Düşük Fiyat Garantisi, aynı ürün için iki kez kullanılamaz. İnternet üzerinden satış yapan firmaların duyurduğu fiyatlar bu kampanyanın dışındadır.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ayşe Ekiz

Bizbize Fasıl’da Ayşe Ekiz rüzgârı

Türk Sanat Müziği’nin güçlü seslerinden Ayşe Ekiz, geçtiğimiz hafta sonu Ataşehir Bizbize Fasıl’a konuk oldu. Mekanın müdavimlerinden gelen ...