Tepe Nautilus’ta Mini Kitap Şenliği…

Birbirinden renkli aktiviteleriyle alışverişi eğlenceli kılan, metro ve Marmaray’ın birleştiği konumu sayesinde kolay alışveriş ve ulaşım imkanı sunan Tepe Nautilus AVM, her yıl olduğu gibi bu sene de yarıyıl tatilinde minik misafirlerini unutmadı. Tepe Nautilus AVM, 22 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında artık geleneksel hale gelen Mini Kitap Şenliği’nin bu yıl dokuzuncusunu gerçekleştiriyor.

Her yıl heyecanla beklenen Tepe Nautilus AVM’nin Mini Kitap Şenliği, bu yarıyıl tatilinde de minik okuyucuların yüzünü güldürecek. AVM’nin 1. katında gerçekleştirilecek olan 9. Mini Kitap Şenliği, 22 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında minik ziyaretçilerine çeşitli yayın evlerinden yüzlerce kitap ile buluşma imkanı sağlıyor.

MASALLAR ÜLKESİ’NİN KAHRAMANLARI TEPE NAUTİLUS’TA…

Mini Kitap Şenliği süresince her gün minik ziyaretçiler, büyülü dünyaların kapılarını aralıyor ve masallar ülkesinin birer kahramanı olma imkânı yakalıyor. 23 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında Tepe Nautilus AVM’nin etkinlik alanlarına kurulacak Masallar Ülkesi’nde çocuklar; farklı masalları öğrenme, deneyimleme ve oyunlarla eğlenme fırsatı bulacaklar. Rapunzel, Pamuk Prenses, Pinokyo, Karga ile Tilki ve Alaaddin’in Sarayı gibi birbirinden eğlenceli masal kahramanları, sahne ve alan gösterileri ile çocuklarla buluşacak.

KİTAP BAĞIŞLA BİZE, OKUSUN TÜM TÜRKİYE!..

Çocuklara okuma sevgisinin yanı sıra paylaşma duygusunu da kazandırmak isteyen Tepe Nautilus AVM, Mini Kitap Şenliği’nde “Herkese Kitap Vakfı” işbirliği ile kitap bağışlarını toplayacak. Şenlik boyunca alana yerleştirilecek “Kitapcan” kumbaralarında kitap bağışları toplayarak, ihtiyacı olan okulların kütüphanesine gönderecek.

sporvitrini

Hakkında Oğul Kayserilioğlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İş ve sanat dünyasını buluşturan sergi: Sanat Her Yerde

Otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinden Ulugöl Otomotiv, sanata ve sanatçıya verdiği desteği sürdürüyor. Firmanın Satış Müdürü Yeşim Teoman’ın ...