Marmara Üniversitesi, masa tenisinde şampiyon…

Marmara Üniversitesi, “Türkiye Üniversitelerarası Masa Tenisi Şampiyonası”nın Erkekler grubunda  büyük zafer elde etti.

Kemer’de düzenlenen yarışmada Sabahattin Sabrioğlu antrenörlüğünde ter döken Marmara Üniversitesi sporcuları Selim Güler, Turgut Polat ve Furkan Altunuk, şampiyon olarak kupayı Kadıköy’e taşımayı başardı.

NAZAR DEĞMESİN…

Mavi-beyazlı ekip, 19.’su gerçekleştirilen Türkiye Üniversitelerarası Masa Tenisi Şampiyonası’nda 18. şampiyonluğunu elde ederek parmak ısırttı.

“YENİLMEZ ARMADASINI KORUYORUZ…”

Antrenör Sabahattin Sabrioğlu, zafer açıklamasında şunları ifade etti: “Kemer’e Milli Takım ile birlikte İspanya Turnuvası’na katılan oyuncumuz Gencay Menge’den yoksun olarak geldik. Buna rağmen, kadromuzdaki tüm oyuncular görevlerini eksiksiz yerine getirdiler. Bayanlar’da da şampiyon olup, bu sezonu çifte kupayla kapatmak istiyorduk. Ancak, Milli oyuncumuz Sanem Ezgi Şahin’in İspanya Turnuvası’nda olması sebebiyle çok zorlandık. Yine de bu yılı kupayla tamamlayarak, Marmara Üniversitesi’nin masa tenisindeki yenilmez armadasını koruduğumuz için mutluyuz…”

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Geleneksel Sancaktepe gençlik oyunları başladı

Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Gençlik Oyunları renkli görüntülere sahne olan açılış töreniyle başladı. Renkli görüntülere ...