Maria'nın Bahçesi

Maria’nın Bahçesi’nde Öğretmenler Günü ve Kadınlar Matinesi

Sahilyolu’nun lezzeti ve eğlencesiyle ünlü mekanlarından Maria’nın Bahçesi, iki önemli gün için özel program ilavesi yaptı. Bunlardan ilki, 24 Kasım Öğretmeler Günü’nde öğretmenlerimize özel lezzetli yemekler ve doyasıya eğlenceyi kapsıyor.

TEOMAN URUÇ’TAN EĞLENCEYE DAVET…

24 Kasım Cumartesi günü iki aşamalı olarak gerçekleşecek Öğretmenler Günü kutlamasında ilk bölüm, 13.00-17.00 saatleri arasında Teoman Uruç’un sahne alacağı programla başlayacak. Daha sonra, 20.00-24.00 saatleri arasında Antonio ile Öğretmenler Günü kutlaması devam edecek.

Maria'nın Bahçesi

ÖĞRETMENLERE GEÇERLİ OLMAK ÜZERE 80 TL…

Maria’nın Bahçesi yönetiminin aldığı karar ile rakamların sadece öğretmenler için geçerli olmak üzere 80 TL olarak uygulanacağı açıklamasında bulunan Esra Karasan; “Kendilerini bizlerin ve çocuklarımızın eğitimine adamış öğretmenlerinize, bu özel günde bir anlamda teşekkür etmek adına kâr amacı gözetmeden bir program hazırladık. Tabi ne yapsak azdır ama birkaç saatliğine de olsa onların eğlenmesinden bizler de büyük keyif alacağız” diye konuştu.

Marianın Bahçesi

12 ARALIK ÇARŞAMBA GÜNÜ KADINLAR MATİNESİ…

Maria’nın Bahçesi’ndeki bir başka etkinlik ise, 12 Aralık Çarşamba günü düzenlenecek olan Kadınlar Matinesi. 2018 yılını uğurlamaya, 2019 yılını karşılamaya hazırlanan toplumumuz için moral kaynağı olmak düşüncesiyle bu programı ilave ettikleri bilgisini aktaran Karasan; “Kadınlarımızı özel menü ve canlı müzik eşliğinde 13.00-17.30 saatleri arasında eğlenceye davet ediyoruz” dedi.

Maria'nın Bahçesi

CUMA GECELERİ MORENO İLE MÜZİK ZİYAFETİ…

Maria’nın Bahçesi’nde alakart müdavimleri için geceler de devam ediyor. Cuma gecelerinde ünlü gitar virtüözü Moreno; seslendirdiği İtalyanca, Fransızca, Yunanca ve Türkçe şarkılar ile konuklarına unutulmayacak geceler yaşatıyor.

Antonio

Türkiye’nin en iyi akordiyon ustaları arasında gösterilen Antonio, Maria’nın Bahçesi müdavimlerine muhteşem ezgileriyle keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Açıkhava Sinema

Ataşehir’de açıkhava sinema keyfi

Ataşehir’de açıkhava sinema keyfi 19 Temmuz’da başlıyor. Ataşehir Belediyesi’nin düzenlediği yaz etkinliklerinde parklarda açık hava sinema gösterimleri yapılacak. ...