Maltepe’nin başarılı sporcuları Kaymakam Dallı’yı ziyaret etti

Maltepe Halk Eğitim Müdürlüğü’nün başarılı judo ve boks sporcuları; Müdür Canip Yolaş, hocalar Zafer Kentli ve Cevat Aladağ ile birlikte Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’yı ziyaret etti.

Türkiye ikincilikleri, uluslararası dereceleri ve İstanbul şampiyonlukları bulunan gençler, kazandıkları madalyalarla birlikte Kaymakam Meftun Dallı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Başarılı sporcuları, hocaları ile birlikte makamında kabul eden Dallı, yarışmalarda aldıkları dereceler ile büyük başarı elde eden öğrencilere tebrik ve teşekkürlerini iletti.

Maltepe

SPORA DESTEK DEVAM EDECEK…

Ziyarette sporculardan hem spor aktivitelerine hem de derslerine yoğunlaşmalarını isteyen Maltepe Kaymakamı Meftun  Dallı, kendilerinin şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da spora ve sporcuya gereken önemi ve desteği sunmaya devam edeceklerini ifade etti. Öğrencilerin elde etmiş olduğu her başarıda ayrıca gururlandıklarını kaydeden Dallı, öğrencilere ve öğretmenlerine tebrik ve teşekkürlerini ileterek, başarılarının devamını diledi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

maltepe-de-5-yilda-804-bin-atik-toplandi-1

Maltepe’de 5 yılda 804 bin atık toplandı

“Daha temiz, daha mutlu” Maltepe sloganıyla çalışmalarını sürdüren Maltepe Belediyesi, üç vardiya halinde görev yapan temizlik personeli ile ...