Maltepe’nin başarılı sporcuları Kaymakam Dallı’yı ziyaret etti

Maltepe Halk Eğitim Müdürlüğü’nün başarılı judo ve boks sporcuları; Müdür Canip Yolaş, hocalar Zafer Kentli ve Cevat Aladağ ile birlikte Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’yı ziyaret etti.

Türkiye ikincilikleri, uluslararası dereceleri ve İstanbul şampiyonlukları bulunan gençler, kazandıkları madalyalarla birlikte Kaymakam Meftun Dallı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Başarılı sporcuları, hocaları ile birlikte makamında kabul eden Dallı, yarışmalarda aldıkları dereceler ile büyük başarı elde eden öğrencilere tebrik ve teşekkürlerini iletti.

Maltepe

SPORA DESTEK DEVAM EDECEK…

Ziyarette sporculardan hem spor aktivitelerine hem de derslerine yoğunlaşmalarını isteyen Maltepe Kaymakamı Meftun  Dallı, kendilerinin şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da spora ve sporcuya gereken önemi ve desteği sunmaya devam edeceklerini ifade etti. Öğrencilerin elde etmiş olduğu her başarıda ayrıca gururlandıklarını kaydeden Dallı, öğrencilere ve öğretmenlerine tebrik ve teşekkürlerini ileterek, başarılarının devamını diledi.

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kelebekler

Kelebekler filmi Maltepelilerle buluştu

Maltepe Belediyesi’nin Ekim ayı kültür-sanat etkinlikleri kapsamında, yönetmenliğini ve senaryosunu Tolga Karaçelik’in üstlendiği 2018 yapımı “Kelebekler” filminin gösterimi ...