Maltepe’de gönüllü seferberliği…

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, belediyenin kapılarını halka açtığı ve vatandaşların açık mikrofondan beklenti ve önerilerini dile getirdiği “Halk Buluşmaları”nın bir yenisini daha gerçekleştirdi.

Yerel seçimler sonrası göreve gelir gelmez Maltepeliler ile Halk Buluşmaları’nda bir araya gelen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Yaklaşık iki aydır yüzlerce Maltepeli’nin görüşlerini paylaştığı, isteklerini dile getirdiği Halk Buluşmaları’nın son oturumunda, kişisel beklentilerin yanı sıra Maltepe’ye gönüllü hizmet vermek isteyenler öne çıktı.

MALTEPE’DE GÖNÜLLÜ SAYISI ARTIYOR…

Yediden yetmişe Maltepelilerin söz aldığı Halk Buluşmaları’nda, gönüllü olarak hizmet vermek isteyen vatandaşların sayısında artış gözlendi. Eğitimcisinden sanatçısına, vakti olan ve Maltepe’yi daha ileriye taşımak için Başkan Kılıç’la yol arkadaşlığı yapmak isteyen vatandaşlar, uzmanlık alanlarında görev almak için talepte bulundu.

“DAHA ÇAĞDAŞ BİR MALTEPE YARATABİLİRİZ…”

Maltepe’yi hep birlikte yöneteceklerinin altını çizen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, katılan herkese teşekkür ederek, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Başkan Kılıç, “Sizlerin sorularınızdan alınmıyoruz, ders çıkarıyoruz. Toplum duyarlı bir noktaya gelirse, sorunları birlikte çözebiliriz. Her Maltepeli oturduğu yere, işyerine, her gittiği mekana karşı daha sorumlu bir gözle bakarsa, hem işimiz daha kolaylaşmış olacak, hem de daha yaşanılabilir bir Maltepe’yi oluşturmuş olacağız. Hep beraber olduğumuz zaman daha çağdaş bir Maltepe yaratabiliriz. Dayatan değil, danışan bir belediyeciliği sunacağımızı söylemiştim. Birlikte üreteceğiz” şeklinde konuştu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

yaşar kemal

Maltepe’de Yaşar Kemal coşkusu

Maltepe Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nin temeli, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun katıldığı muhteşem bir ...