Maltepe’de Cem Adrian rüzgarı esti  

Kendine has yorumu ve güçlü sesiyle büyük beğeni toplayan Cem Adrian, Maltepe’de hayranlarıyla buluştu. Sevilen şarkılarını seslendiren Adrian, salonu dolduran hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

ESKİ VE YENİ ALBÜMLERDEN ÇOK SAYIDA ŞARKI…

Ünlü şarkıcı Cem Adrian, Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde sahne aldı. İzleyicilerin salona sığmadığı konserde alkışlarla sahneye çıkan Adrian, sevilen şarkılarını seslendirdi. “Ben Seni Çok Sevdim”, “Herkes Gider mi?”, “Nereye Gidiyorsun” gibi eski ve yeni albümlerinden çok sayıda şarkı seslendiren sanatçı; “Ela Gözlüm”, “Sarı Gelin”, “Öf Öf” gibi türkülerle de hayranlarını mest etti.

SANAT VE SANATÇI DOSTU BELEDİYE…

Maltepe Belediyesi ve Başkan Ali Kılıç’a teşekkür eden Cem Adrian; “Yıllardır konserler veriyoruz. Ancak bugün burada eşine az rastlanır bir durumla karşı karşıyayız. Maltepe Belediyesi’nin böyle kültür-sanat etkinliklerini binlerce insana ücretsiz olarak sunması, sanata, sanatçıya ve halkın sanatla olan bağına önemli bir katkı. Ben hepsine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Cem Adrian

sporvitrini

Hakkında Deniz İhsan Taşdelen

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ernani

Verdi’nin “Ernani” operası Kadıköy Süreyya sahnesinde

Türkiye’de 170 yıl aradan sonra ilk kez geçen sezon sahnelenen Verdi’nin “Ernani” operası, 19 Ocak 2018’den itibaren Süreyya ...