Maltepe Park

Maltepe Park’tan “Emanet Dolap” hizmeti

Ziyaretçilerine ferah ve eğlenceli bir ortamda hizmet veren, Anadolu Yakası’nın en beğenilen alışveriş merkezlerinden Maltepe Park, yeni bir hizmeti daha devreye soktu. AVM’nin bütün katlarına yerleştirilen “Emanet Dolapları”, misafirleri ellerinde yük taşımaktan kurtararak, büyük kolaylık sağlayacak.

TAMAMEN ÜCRETSİZ…

Çoğu kez elinizde çantalarla dolaşmaktan sıkılıp, bir an önce gitmek istediğinizde başvuracağınız bu uygulamanın güvenli ve tamamen ücretsiz olduğuna değinen AVM yetkilileri; “Ziyaretçilerimizin konforu ve huzur içinde zaman geçirmeleri, bizler için olmazsa olmazlar arasındadır. Son zamanlarda bu sıkıntıyı gözlemledik ve böyle bir uygulamanın devreye sokulmasını sağladık. Gördüğü ilgiden dolayı doğru bir adım attığımızı anlıyoruz” mesajı verdi.

maltepe-parktan-emanet-dolap-hizmeti-2

AKUT FOTOĞRAF SERGİSİ…

Bununla birlikte Maltepe Park bünyesinde AKUT arşivlerinden oluşan bir fotoğraf sergisi bulunduğunu ve büyük ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Geçtiğimiz hafta başlayan ve 30 Ekim tarihinde sona erecek olan AKUT Arşiv Fotoğrafları Sergisi’ni, hayatın değerini daha iyi kavramak adına gezmenizi tavsiye ediyoruz.

Maltepe Park

Anadolu Yakası’nın en beğenilen alışveriş merkezlerinden Maltepe Park, yeni bir hizmeti daha devreye soktu. AVM’nin bütün katlarına yerleştirilen “Emanet Dolapları”, misafirleri ellerinde yük taşımaktan kurtararak, büyük kolaylık sağlayacak…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepe’de tekne turları coşkuyla devam ediyor

Maltepe Belediyesi Kadın, Aile ve Engelli Hizmetleri Müdurlüğü tarafından düzenlenen tekne turlarının dördüncü gününde, Fındıklı Mahallesi’nden kadınlar konuk ...