Tales Matematik Müzesi

Maltepe Park’ta Tales Matematik Müzesi

Sömestir tatilinde çocuklara ilgi çekici ve eğitici fırsatlar sunmayı hedefleyen Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Türkiye’nin tek matematik müzesi Tales Matematik Müzesi’ni ziyaretçilerinin ayağına getiriyor.

Ece Türkiye tarafından yönetilen Maltepe Park AVM, Aydın’a gitme fırsatı veya zamanı bulamayan öğrenciler için Türkiye’nin ilk ve tek, Avrupa’nın ise en kapsamlı matematik müzesini 30 Ocak-9 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul’a taşıyor. Maltepe Park’ı bu tarihlerde 12:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edenler, 7’den 70’e her yaş grubuna seslenen Tales Matematik Müzesi’nde, matematiğin özünün mantıksal ve analitik düşünme olduğunu deneylerle gösteren farklı bir dünya ile tanışacaklar.

Tales Matematik Müzesi

AVRUPA’NIN EN KAPSAMLI MATEMATİK MÜZESİ…

Öğrencilerin dinlenme ve eğlenme zamanı sömestir döneminde çocukların yaşamlarında yeni ufuklar açmayı amaçlayan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, ailelerin ve okulların büyük ilgi göstererek Aydın’a geziler düzenlediği Tales Matematik Müzesi’ni ziyaretçilerinin ayağına getirerek, bir hizmete daha imza atmış oldu.

Sömestir tatilinde çocuklara ilgi çekici ve eğitici fırsatlar sunmayı hedefleyen Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Türkiye’nin tek matematik müzesi Tales Matematik Müzesi’ni ziyaretçilerinin ayağına getiriyor…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

BÜMED’den yeni atölyeler

Türkiye’de çağdaş ve evrensel eğitimin en önemli kalelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi, öğrencileri haricinde de dileyen herkese eğitim ...