Maltepe Park

Maltepe Park’ta konserler doludizgin

Her sene sevilen sanatçıları sahnesinde ağırlayarak, ziyaretçilerini müzikle buluşturan Maltepe Park, bu seneki Açık Hava Konserleri’nin açılışını sevilen isim Mirkelam ile yaptı.

25 sene önce koşan adam olarak hayatımıza ani bir giriş yapan Mirkelam, geçen 25 senede enerjisinden hiçbir şey kaybetmediğini sahne performansıyla bir kez daha kanıtladı. Konser süresini aşarak iki saatten fazla sahnede kalan sanatçının şarkıları, 7’den 70’e konser alanını dolduran tüm seyirciler tarafından birlikte söylendi. Sahnesine çıkardığı iki hayranı ile roman havası da oynayan Mirkelam; “Bir dönem bu bölgede yaşadım, önünden geçerken hep içimden burada konser vermeyi geçirirdim. Bugün içimden geçirdiğim gerçek oldu” dedi.

GÖKHAN TÜRKMEN, RUBATO VE SELÇUK BALCI SAHNE ALACAK…

Açık Hava Konserleri’nin üç gün daha devam edeceği, Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park’ta bu akşam Gökhan Türkmen, 9 Eylül Cumartesi Rubato ve 10 Eylül Pazar akşamı Selçuk Balcı sevenleriyle buluşacak. Katılımın ücretsiz olduğu konserlerin tümü saat 21:30’da başlayacak.

Maltepe Park

Ziyaretçilerini farklı ve renkli etkinliklerle buluşturan, zengin marka karmasıyla alışverişte çeşitliliğin konforunu yaşatan Maltepe Park, kolay ulaşılabilir konumuyla Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Harem Sahil Yolu Halk Koşusu

Harem Sahil Yolu Halk Koşusu gerçekleştirildi

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in sosyal medya üzerinden yaptığı duyuru ile tüm Üsküdarlıları davet ettiği, “Harem Sahil Yolu ...