Aşk Haritası

Maltepe Park’ta İstanbul Aşk Haritası

Maltepe Park Alışveriş Merkezi, 10-19 Şubat tarihleri arasında yine yaratıcı bir etkinliğe imza atıyor ve zamana meydan okuyan aşkları sergileyen İstabul Aşk Haritası’nı ziyaretçilerine sunuyor.

Ayasofya Camii’nden Pierre Loti’ye, Beylerbeyi Sarayı’ndan Telli Baba’ya, İstanbul’un tarihi mekanlarında yaşanmış en romantik aşk hikayelerini gün yüzüne çıkaran “İstanbul Aşk Haritası” sergisinin açılışı, 10 Şubat tarihinde Saffet Emre Tonguç tarafından gerçekleştirilecek. Açılışta, büyüleyici aşklara şahitlik etmiş İstanbul ile ilgili konuşma gerçekleştirecek olan Tonguç’un ayrıca imza günü düzenlenecek.

Aşk Haritası

İSTANBUL’UN EN ROMANTİK SERGİSİNDE AŞK DOLU BİR GEZİNTİ…

Ece Türkiye tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Sevgililer Günü döneminde ziyaretçilerini İstanbul’un en romantik sergisinde; Ayasofya, Sirkeci Garı, Cibali Tütün Fabrikası, Pierre Loti, Abanoz Sokak, Beylerbeyi Sarayı, Göksu, Aşıklar Mezarlığı gibi yerlerde aşk dolu bir gezintiye çıkarıyor.

Maltepe Park Alışveriş Merkezi, 10-19 Şubat tarihleri arasında yine yaratıcı bir etkinliğe imza atıyor ve zamana meydan okuyan aşkları sergileyen İstabul Aşk Haritası’nı ziyaretçilerine sunuyor…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Palladium Natural Life

Doğallığın gücü Palladium Natural Life’da!

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir’de her ay gerçekleşen “Palladium Natural Life” etkinliği, 21 Mart’ta ...