Maltepe Park

Maltepe Park’ta hem eğlen hem öğren

Sergiden mini golfe, çocuk tiyatrolarından özel oyunlara kadar zengin bir içerik, sömestir tatilinde Maltepe Park’ın minik ziyaretçilerini bekliyor. Her zaman ziyaretçilerine fayda katmayı hedefleyen, Anadolu Yakası’nın köklü alışveriş merkezi, çocuk-yetişkin atölyeleri ile tüm ziyaretçilerini eğlenerek öğrenmeye davet ediyor.

Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park’ın sömestir etkinlik takviminde; 19-28 Ocak tarihleri arasında “Efsane Oyunlar”, 29 Ocak-04 Şubat tarihleri arasında “Makerspot Sergisi ve Atölyeleri”, yine 19 Ocak-02 Şubat tarihleri arasında sadece hafta içi günlerde İstanbul Çocuk Sanat Tiyatrosu’nun her gün farklı bir oyunu, 22 Ocak-02 Şubat tarihleri arasında sadece hafta içi günlerinde her gün farklı bir tema ile “Çocuk-Aile Atölyeleri”, 01-09 Şubat tarihleri arasında da Mini Golf Festivali, ziyaretçileri bekleyenler etkinliklerden saddece birkaçı.

ÇOCUKLAR VE YETİŞKİNLERE ÖZEL ATÖLYELER…

Yetişkinleri ve çocukları, 22 Ocak-02 Şubat tarihleri arasında hafta içi her gün saat 14.00’te Kasnak Tablo Yapımı, Taş Boyama Sanatı, Çivi Sanatı ile Tablo Yapımı, Keçeden Çanta Yapımı, Halat ile Sofra Süsleri Yapımı, Mozaik Bardak Altlığı Yapımı, Ahşap Sandık Boyama, Kavanoz ile Kar Küre Yapımı, Ağaç ile Yazı Tahtası ve Bardak Altlığı Yapımı, Mandallar ile Ev Dekorasyonu Malzemeleri atölyeleri bekliyor.

DOPDOLU BİR PROGRAM HAZIRLANDI…

Zengin tiyatro gösterileri takviminde ise Hansel ve Gretel, Vızvız Arı Bazi, Meraklı Penguenler, Kurbağa Prens, Çirkin Ördek Yavrusu, Kaplumbağa ile Tavşan, Şirin At Titi, Küçük Pandalar, Kurşun Asker Müzikali, Ağustos Böceği ile Karınca oyunları bulunmakta. Oyunlar, 19 Ocak-02 Şubat tarihleri arasında hafta içi günlerde saat 17.30 itibariyle izlenebilecek.

Maltepe Park

Sergiden mini golfe, çocuk tiyatrolarından özel oyunlara kadar zengin bir içerik, sömestir tatilinde Maltepe Park’ın minik ziyaretçilerini bekliyor…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Tarihi Kanlıca Yoğurdu Festivali

Tarihi Kanlıca Yoğurdu Festivali başlıyor

Tarihi Kanlıca Yoğurdu Festivali heyecanı tüm Beykoz’u sardı. Beykoz ile özdeşleşmiş lezzetlerin başında gelen Tarihi Kanlıca Yoğurdu renkli ...