Maltepe Park

Maltepe Park Açık Hava Konserleri başlıyor

Ziyaretçileriyle son derece güçlü bağlar kuran Maltepe Park AVM, bir anlamda “sosyal sorumluluk projeleri” adını verdiği etkinliklerini sürdürüyor. Ülke genelinde moral kaynağı olması beklenen projelerden Açık Hava Konserleri, 26 Ağustos Cuma akşamı başlıyor.

“Saçlar” adını verdiği şarkısı ve bu şarkıya çektiği klip ile gündem yaratan Kalben, Açık Hava Konserleri’nin ilk konuğu olacak. Ardından 27 Ağustos Cumatesi akşamı Ceylan Ertem sahneye çıkacak. Yeniden ve bambaşka bir yorumla seslendirdiği “Ah Bu Şarkıların Gözü Körolsun” isimli şarkıyla dikkatleri çeken Ertem için şimdiden hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz.

maltepe park

Maltepe Park Açık Hava Konserleri, 26 Ağustos Cuma akşamı başlıyor…

SUZAN KARDEŞ, MALTEPE PARK’A DAMGASINI VURACAK…

Sonraki hafta “Bir Ayrılık, Bir Yoksulluk, Bir Ölüm” isimli şarkısına çektiği klip ile gençlerin büyük beğenisini kazanan grup Rubatu, fanları ile buluşacak. 3 Eylül akşamı ise Suzan Kardeş, Ece Türkiye tarafından yönetilen Maltepe Park’a damgasını vuracak. Balkan müziğinin en renkli yorumcuları arasında gösterilen Suzan Kardeş’in ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor.

KONSER PROGRAMI…

26 Ağustos Cuma – ‎Kalben‬
27 Ağustos Cumartesi – ‪‎Ceylan Ertem
2 Eylül Cuma – ‎Rubato‬
3 Eylül Cumartesi – ‪‎Suzan Kardeş

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

cekmekoy sanat akademisi

Çekmeköy Sinema Akademisi oyuncu Hakan Yılmaz’ı ağırladı

“Ayrılsak da Beraberiz”, “Yahşi Cazibe” gibi milyonların beğenisini kazanan yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Hakan Yılmaz, Çekmeköy Belediyesi ...