Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’tan Dalan’a ziyaret…

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Bedrettin Dalan’ı ziyaret etti. İstanbul’un 1984-1989 döneminde Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı yapan ve çok önemli projelere imza atan Dalan’a M’EXPO Maltepe projesini anlatan Kılıç; “Sayın Dalan’dan çok önemli tavsiyeler aldım. Ayrıca kendileri de M’EXPO Maltepe projesine destek vereceklerini dile getirdiler. Bunu da son derece anlamlı ve değerli bulduk” dedi.

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ’NDE BULUŞTULAR…

Ali Kılıç, bu ziyareti Uluslararası Maltepe Fuar Kongre ve Yaşam Merkezi Projesi olarak adlandırılan M’EXPO Maltepe’nin Proje Direktörü Ziya Hayırlıoğlu ile birlikte gerçekleştirdi. Yeditepe Üniversitesi Yerleşkesi’ndeki buluşmanın ardından, Prof. Dr. Sedefhan Oğuz ile birlikte Kadıköy Life objektiflerine bu hatıra karesi için poz veren dörtlünün açıklamaları, Kadıköy Life Dergisi’nin Kasım & Aralık 2015 sayısı sayfalarında ayrıntıları ile yayınlanacak.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

İlginizi Çekebilir

aşevi

Sancaktepe Belediyesi’nden aşevi

Sancaktepe Belediyesi, 2009 yılından bu yana açtığı aşevindeki sıcak yemekleri ihtiyaç sahibi vatandaşlara sunmaya devam ediyor. Son olarak Belediye Başkanı İsmail Erdem ile aşevi personeli, ...