Maltepe’de Yeni Nesil Lider Öğretmen Projesi Toplantısı…

2

Maltepe’de yaklaşık üç yıldır devam eden “Yeni Nesil Lider Öğretmen Projesi toplantısı, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve proje öğretmenlerinin katılımı ile Dream Hill Hotel’de gerçekleşti.

Dream Hill Hotel’in toplantı salonunda başlayan toplantının ardından düzenlenen yemek programı ve sonrasında projenin tanıtımı ile öğretmenlerin gerçekleştirdikleri etkinlikler paylaşıldı.

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’in de katıldığı tanıtımın ardından, Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur, gerçekleştirdikleri proje hakkında kısa bir konuşma yaptı. Sonrasında ise Vali Hüseyin Avni Mutlu, öğretmenlerle proje konusunda sohbet etti.

1

Konuşmaların ardından hatıra fotoğrafı çekildi…

21 Aralık Çarşamba günü, Maltepe Kaymakamlığı tarafından İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun da katılımıyla gerçekleştirilen “Yeni Nesli Lider Öğretmen Projesi Tanıtım Toplantısı”, pilot okullarda yapılan uygulamalar ve öğretmenlerin sunumunun ardından hatıra fotoğrafı çektirildi…

 

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Pendik Yayalarda tapu sevinci

Pendik Yayalar’da tapu sevinci

Pendik Belediyesi tarafından imara kavuşturulan alanlara Yayalar 5. Bölge de eklendi. Toplam 1.200 tapunun dağıtımına başlanan bölgede, kentsel ...