Maltepe’de dehşet!

1

Genelde saldırıları ile haber olan travestiler, bu defa mağdur olan taraf oldu. Maltepe Sahilyolu’nda bekleyen travestiler, kimliği henüz belirlenemeyen kişiler tarafından saldırıya uğradı. 

Bıçak ve sallama adı verilen döner bıçaklarına maruz kalan travestilerden birinin vücudunda derin yaralar oluştu. Olay yerine gelen polis ekipleri, saldırıya maruz kalan Ç.Y’yi, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. 

Çevredeki vatandaşlardan edinilen bilgiye göre, olay 00.30 sıralarında gerçekleşti. Arabadan inen saldırganlardan birisi, elindeki döner bıçağını Ç.Y ‘nin vücuduna rasgele salladı. 

Ç.Y.’nin yere yıkılması sonucu, saldırganlar olay yerinden apar topar kaçtı. Yaralı halde acı içinde bağıran Ç.Y; “Hiç sebepsiz yere satır ve sallama ile saldırdı. Ciddi yaralarım var. Bunların bedelini adalet önünde verecekler. Sevgilisinden ayrılmış, hırsını bizden aldı” dedi. Olay sırasında, Ç.Y ait olan otomobil de hasar gördü.

Ç.Y ve arkadaşlarının verdiği bilgiyle harekete geçen polisler, olay yerinde bir şüpheli şahsı gözaltına aldı. Polisler, plaka bilgileri alınan aracı kısa sürede yakaladı. Aracın bagajından döner bıçağı çıkması üzerine, polis araçta bulunan üç şüpheliyi gözaltına aldı.

2

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kerem Alışık

Kerem Alışık ile şiirlere yolculuk

Ünlü oyuncu Kerem Alışık, “Kerem Alışık’la Şiirlere Yolculuk” adlı gösterisiyle Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde ...