Lösemili çocuklara anlamlı destek…

“Nerede Yaşam Varsa Orada Umut Vardır” sloganı ile yola çıkan Özel Marmara İlköğretim Kurumları’nın yılsonu sergisinin geliri, lösemili çocuklara umut oldu.

Okul yönetimi, büyük beğeni ile gezilen “Fırçamın ucundadır sevgi dolu dünyam” temalı sergiden elde edilen 22 Bin TL’lik geliri, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na (KAÇUV) bağışladı.

KAÇUV’DAN TEŞEKKÜR PLAKETİ…

Özel Marmara İlköğretim Kurumları’nda gerçekleşen ve vakıf yetkililerinin de katıldığı törende, KAÇUV yönetimi tarafından anlamlı destek projesi için teşekkür plaketi takdim edildi. Özel Marmara İlköğretim Kurumları; projeyi destekleyen Marmara Eğitim Kurumları yöneticileri, öğretmen, veli ve öğrencilerine, çözüm ortağı kuruluşlara ve KAÇUV’a teşekkür etti.

ÇOCUK HASTALARA TEDAVİ DESTEĞİ…

Sergiden elde edilen gelir, ebeveynlerinin maddi sorunları nedeniyle kanser tedavileri aksama riski taşıyan 0-17 yaş arasındaki çocukların tedavilerinin sürekliliğine katkı sağlayacak.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

34. Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası başlıyor

Türkiye Yüzme Federasyonu ve Medicana Kadıköy Hastanesi sponsorluğunda düzenlenen 34. Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası, 20-21 Temmuz tarihlerinde ...