Lionslardan medya açılımı…

Her geçen yıl kurumsallığını artıran, 67 kulübün bağlı olduğu Lions Anadolu Yakası Federasyonu, bünyesinde ilk kez medya departmanı oluşturarak basın danışmanlığına sanat ve medya camiasının tanınmış ismi Esma Bayraktar’ı kazandırdı. Federasyon yönetimi ve Bayraktar, ulusal ve yerel medya temsilcileriyle Feneryolu’ndaki tarihi Kilercibaşı Köşkü’nde bir araya geldi.

İstanbul genelinden basın emekçilerinin ilgi gösterdiği medya buluşmasında renkli dakikalar yaşandı. Usta sinema ve tiyatro oyuncusu Hüseyin Köroğlu, Esma Bayraktar’ın davetlisi olarak geldiği medya buluşmasında sürpriz yaptı.

Lions Anadolu Yakası Federasyonu Başkanı İsmet Özer Balta…

TOPLUMA YARARLI, TOPLUM İÇİN BİREYLER…

Dünya genelinde her geçen yıl sayılarının artmasından dolayı mutluluklarını ifade eden, 67 Lions kulübünün çatı yöneticisi Lions Anadolu Yakası Federasyonu Başkanı İsmet Özer Balta; “Amacımız, toplumun daha yaşanabilir ve mutlu hale gelmesi. Gerek sosyal sorumluluk projelerimiz ile gerekse de yararlı olabileceğimiz tüm alanlarda diyaloga ve ortak çalışmalara açığız” mesajı verdi.

SÖZDE DEĞİL, ÖZDE ÇALIŞMALARIYLA KURULAN VAKIFLAR ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR…

“Lionslar ne yapar” sorusu, yıllar içerisinde titizlikle oluşturulan ve günümüzde milyonlara yayılan sosyal vakıfların nitelikleriyle en güzel yanıtı buluyor aslında. Altı Nokta Körler Vakfı, Türk Kalp Vakfı, Türk Böbrek Vakfı, 21. Yüzyıl Eğitim ve Kültürü Vakfı, Türkiye Korumaya Muhtaç Çocuklar Vakfı, Göz Nurunu Koruma Vakfı, Türk Lions Beceri Kazandırma Vakfı, Türk Lions Vakfı ve LİAY Vakfı; dünya genelinde en büyük sosyal örgütlenme gruplarından Lions fonlarından gelen ödenekler ve kendi imkanları ile birlikte toplumun refahı ve huzuru için çalışmalarını yürütüyor.

Genel Yönetmen ve Basın Danışmanı Esma Bayraktar…

ESMA BAYRAKTAR, BASIN DANIŞMANLIĞINDA İLK…

Kadıköy başta olmak üzere İstanbul genelinde sanatsal ve medya çalışmaları ile tanınan Esma Bayraktar, basın danışmanlığı göreviyle Lionslar ve medya temsilcileri arasında köprü olacak. Bayraktar; “Mutlu günümde davetimize katılan tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim. Her birinin kanatsız melek olduğuna emin olduğumuz Lions üyeleri ile birlikte çok güzel projeleri hayata geçirmeyi arzuluyoruz” mesajı verdi. Özel günde, ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Hüseyin Köroğlu da Bayraktar’ı yalnız bırakmadı. Sayman Cavit Tabak, Medya Koordinatörü Binnur Akay, Medya Sorumlularından Görkem Ercan ve Gazeteci-Yazar Emin Karaca da Kilercibaşı Köşkü’ndeki kahvaltı davetine katılan isimler arasındaydı.

Gazeteci-Yazar Emin Karaca, Genel Yönetmen ve Basın Danışmanı Esma Bayraktar, Lions Anadolu Yakası Federasyonu Başkanı İsmet Özer Balta, Sayman Cavit Tabak, Medya Koordinatörü Binnur Akay, Medya Sorumlularından Görkem Ercan…

Esma Bayraktar ve Hüseyin Köroğlu…

Medya Koordinatörü Binnur Akay…

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Çerkes Kadınları Teavün Cemiyeti’nden “Yılın Anneleri” ödül töreni

1918 yılında Hayriye Melek Hunç başkanlığında, dönemin kültürünü özümsemiş beş Çerkes kadını tarafından İstanbul’da kurulan Çerkes Kadınları Teavün ...