Lions Müzik ve Sahne Sanatları Ödülleri sahiplerini buldu…

Uluslararası Lions Çoğul Yönetim Çevresi 118 Konfederasyonu tarafından; toplumun tiyatro, opera, bale, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği sanatlarına ilgisinin geliştirilmesine katkı sağlamak, kaliteli sanatsal yapıtlara ve gerçek sanatçılara hak ettikleri değeri hatırlatmak amacıyla düzenlenen “Lions Müzik ve Sahne Sanatları Ödülleri”, geçtiğimiz hafta Wyndham Grand Hotel Balo Salonu’nda düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Ödül töreni öncesinde klasik müzik dinletisi eşliğinde verilen kokteylde sanatçılar ve konuklar, birbirleri ile sohbet etme fırsatı elde etti. Ödüller, sahiplerine Türk Lions Kulüpleri Konfederasyonu Kültür Sanat Komisyon Başkanı Bülent Şen, Konfederasyon Başkanı Sedat Toktürk ve federasyon başkanları tarafından verildi. Ödül alan sanatçılar, yaptıkları kısa konuşmalarda sanat ve sanatçıya hak ettikleri değeri veren Lionlara teşekkür ettiler.

KADIKÖY BELEDİYESİ’NE TİYATROYA DESTEK ÖDÜLÜ…

Tiyatrolara Destek Ödülü’nü Kadıköy Belediyesi adına alan Belediye Başkan Yardımcısı Ülkü Koçer, Ulusal Konvansiyonları nedeniyle Kadıköy’de bulunan Türk Lionlarını ağırlamaktan duydukları mutluluğu ifade etti. Kadıköy Belediyesi’nin sanata ve sanatçıya verdiği öneme değinen Koçer, Türk Lionlarından böylesine anlamlı bir ödül almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, bu seçimi yapanlara Kadıköy Belediyesi adına teşekkür etti.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Üsküdar’da bahar çiçekleri sergisi

Nesrin Çaylı Sanat Evi öğrencilerinin gelirini mültecilere bırakılmak üzere düzenledikleri “Bahar Çiçekleri” el sanatları sergisi Altunizade Kültür ve ...