Bebek Balıkçı

Lezzetin tesadüf olmadığı mekan; Bebek Balıkçı

Pendik Marina içerisinde yer alan Bebek Balıkçı’ya uğradığınızda, lezzetin tesadüf olmadığına tanık olacaksınız. Birlikte çalıştığımız ve son üç yıldır bizlerin de aile yemekleri için tercih ettiği mekanlar arasında yer alan Bebek Balıkçı‘da, senelerdir aynı lezzetin sürdüğüne tanık olmaktayız. Bunda elbette markanın yaratıcılarından biri olan baba Ertuğrul Karabulut ve geleneği sürdürmeyi başaran oğlu Cem Karabulut’un katkılarını göz ardı etmemek gerekiyor.

KARABULUT: KALICI OLMAK İÇİN DAİMA EN İYİ OLMAK ZORUNDAYIZ…

Mekanın başarısının detaylarını araştırdığımızda aldığımız cevaplar, soru işaretlerinin ortadan kalkmasına neden  oldu. “Bize gelen müşteri, geçerken şurada bir balık yiyeyim diye gelmiyor. Yüzlerce mekan arasından seçerek, bilerek, inceleyerek geliyor. Kalıcı olmak için kendimizi daima en iyi olmak zorunda hissediyoruz” diyen Cem Karabulut, sözlerine şöyle devam etti: “Pek çok sorumluluğumuz var müşterilerimize karşı. Onlara en iyi lezzeti sunmalıyız, kendilerini evlerindeki kadar rahat hissettirmeliyiz ve bize her zaman güven duymalarını sağlamalıyız. Bu da büyük dikkat, özveri ve çaba gerektiriyor. Sürdürülebilirlik adına bu görevlerimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız teşekkür mesajları ise yorgunluğumuzun ödülü oluyor.” Ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısı sayfalarında…

Burcu Esma Özdemir, Fatih Özdemir, Burcu Özdemir, Ezgi Özdemir ve Efe Fatih Özdemir…

ÖZDEMİR AİLESİ’NİN İKİNCİ ADRESİ…

Pendik’te iletişim hizmetleri veren Fatih Özdemir, ailesi ile birlikte Bebek Balıkçı’nın değişmeyen müdavimlerinden biri olarak sayfalarımıza konuk oldu. Akfırat’ta oturan Özdemir Ailesi; “Burası her haftanın başında bizim ikinci adresimiz” derken, Mektebim Koleji’nde okuyan çocukları da onları onayladı.

Nicolas Faivre ve Çiğdem Besen…

FRANSIZ MUTFAĞI MI, BEBEK BALIKÇI MI?

Mekanda rastladığımız bir başka masada ise, güneş enerjisi sistemleri üreten GTC Trade’in CEO’su Çiğdem Besen vardı. Teknoloji alışverişinde bulundukları Fransa’dan gelen konuğu Nicolas Faivre için verdiği balık ziyafetinin sonunda doğal olarak “Fransız mutfağı mı?” diye başlayan sorumuza aldığımız cevap, “Turkish cuisine  is wonderful (Türk mutfağı harika)” oldu.

Bebek Balıkçı

Kemal Babalık, İrem Toprakkaya, Aysel İpar, Canan Toprakkaya, Hüsnü Babalık, Kazım Polat ve Kadir Toprakkaya…

BEBEK BALIKÇI’DA BEŞ NESİL BİR ARADA…

Bebek Balıkçı, Türk Sanat Müziği’nin efsane sanatçılarından Aysel İpar ve sevgili eşi “Gazinocular kralı” Kazım Polat ile Ocak ayı buluşmamız için tercih ettiğimiz mekan oldu. Bir ara fark ettik ki, masada beş nesil aynı anda bir fotoğraf karesinde ölümsüzleşti.

Bebek Balıkçı

Gunningham Ciaran, Gürcan İyisan, Luis Manuel Delgado, Mehmet İyisan, Ozan Koç, Murat Taşçıoğlu, Bayram Koç ve Bouvier David….

POLİMED, İSPANYA VE İRLANDA’DAN KONUK AĞIRLADI…

Bebek Balıkçı’nın bir diğer masasında, veteriner ilaçlarında önemli bir üretici marka olan Polimed  vardı. İspanya ve İrlanda’dan birlikte çalıştıkları fabrikaların temsilcilerine “Hoşgeldiniz” ziyafeti veren Polimed yönetimi; “Bildiğimiz ve inandığımız yer. Dahası, kendimizi yabancı olmadığımız bir ortamda hissedebiliyoruz. Pek çok mekan denedik, hiçbirinde burada olduğu kadar kendimizi rahat hissedemedik. Tabi olağanüstü lezzetlerini söylemeye gerek bile duymuyoruz” mesajı verdi.

Bebek Balıkçı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

mtepe-piraye-1

Nazım Hikmet’in ‘Piraye’si Maltepe’de sahnelendi

Maltepe Belediyesi, dünya şairi Nazım Hikmet’in 117. doğum yıldönümünde,  Murat Çidamlı’nın sahne aldığı “Piraye” isimli oyuna ev sahipliği ...