Levent Kırca’dan Kadıköy’ün yeni başkanına mesaj…

Ünlü oyuncu ve sanatçı Levent Kırca, siyasete kollarını sıvadığı dönemde 30 Mart’ta sandıktan çıkacak yeni Kadıköy Belediye Başkanı’na yönelik mesajını Kadıköy Life aracılığı ile verdi.

On yıllardır televizyon ekranlarında ve tiyatro sahnelerinde kitleler ile buluşan Levent Kırca, İşçi Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adaylığı sürecinde Kadıköy’de siyasi temaslarda bulundu. Partisinin “Birlik ve Dirlik Mitingi” öncesi Kadıköy Life’ın sorularını yanıtlayan başkan adayı, yerel seçimlere sayılı günler kala ilçenin yeni belediye başkanına “Kim gelirse gelsin, burnu kaf dağında olmasın, buna dikkat etsin” açıklamasını yöneltti.

“KADIKÖY BİR NUMARA…”

Levent Kırca, Kadıköy’ün coğrafi ve manevi değerlerine dikkat çekerek; “Kadıköy çok büyük bir bölgemiz, çok da değerli… Eşsiz bir sanat merkezi… Gerçekten gerek coğrafyası itibariyle, gerekse de çağdaş insanların yaşadığı bir bölge olarak dikkat çekici… Benim için Kadıköy, İstanbul’da bir numaradır. Kadıköy tektir” şeklinde konuştu.

YENİ BELEDİYE BAŞKANINA TEBESSÜMLÜ MESAJ…

Kadıköy Rıhtım Meydanı’nda beklediklerinin oldukça üstünde bir kalabalığın olduğunu ifade eden Levent Kırca, 30 Mart itibariyle seçilecek yeni Kadıköy Belediye Başkanı’na tebessüm ederek, “Halkla iç içe olsun” mesajını verdi. Kırca, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Kim gelirse gelsin, ancak burnu kaf dağında olmasın. Halkla iç içe olsun. Hep birlikte Cumhuriyet’in daim olması için çalışmalıyız. Bu ülkenin bölünmemesi için gayret göstermeliyiz. Bir de, yeni belediye başkanı kim olursa olsun yemesin! Yememeyi başarabilirsek ne mutlu bize…”

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...