Kuzeyin Oğlu “Moshonis Balıkçısı” dedi…

Milyonların sevgilisi Volkan Konak, Bağdat Caddesi akşamlarında Moshonis Balıkçısı’nı tercih etti. İsmail Şef’in menüleriyle Karadeniz havasının estiği mekanda Kuzeyin Oğlu, oldukça keyifli bir akşam geçirdi.

Şef İsmail Doğan, Murat Gülarslan ve Nail Günaydın ortaklığıyla başarılı ilk hizmet yılını dolduran Moshonis Balıkçısı, “ikinci yıla merhaba” dediği akşamda Volkan Konak’ı ağırladı. “Aile ortamında huzurlu bir akşam nerede geçirilir, yemeğini yerken keyifli bir maç nerede izlenir” sorusunun yanıtını Moshonis Balıkçısı’nda bulan Kuzeyin Oğlu, mekan sahiplerini de tebrik etti.

Volkan Konak ve Kadıköy Life Özel Haberler Editörü Adem Giden…

SIKI BİR KADIKÖY LIFE OKURU…

“Kadıköy Life’ı Tinatic Business Hotel Kartal’da da okuyorum” diyen Volkan Konak, Fikirtepe özel araştırma konusunun kapak olarak yer aldığı Eylül & Ekim sayısını inceledi. Galatasaray – Eskişehirspor karşılaşmasını İsmail Şef’in geceye özel spesiyalleri ile birlikte izleyen ünlü sanatçının, önümüzdeki süreçte yeni projeleri ile hayranlarının karşısında olması bekleniyor.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Afrin

Kadıköy’de Afrin operasyonuna protesto

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin‘deki terörist gruplara yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’nı protesto için HDP’nin çağrısıyla Kadıköy’de toplanmak isteyen ...