Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Kurtköy’e bir park daha…

İçinde oyun grupları, fitness aletleri, koşu parkuru, oturma grupları ve halı saha futbol tesisi bulunan 6 bin 500 metrekarelik dev park, Kurtköy’de hizmete girdi. Pendik Belediyesi’nin yeşille donattığı park, her yaştan insan için çekim noktası oldu.

Pendik Belediyesi tarafından Kurtköy’e kazandırılan park, mahallelinin birçok ihtiyacına cevap veriyor. Park, yeni yapılan Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde 6 bin 500 metrekarelik bir alana inşa edildi. Park içerisinde çocuklar için oyun grupları, sporseverler için fitness aletleri ve koşu parkuru yer alıyor.

Yeşilin ve ağacın bol olduğu parkta dinlenmek isteyenler için ise oturma grupları yapıldı. Gençlerin futbol tutkusunu göz önünde bulunduran ekipler, parka 25 x 50 metre boyutunda bir de halı saha inşa etti.

Bölgeye kazandırılan parktan memnuniyetlerini getiren vatandaşlar, emeği geçenlere teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ümraniyeli gençlerden tarihe yolculuk

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından 15 Eylül-26 Kasım 2017 tarihleri arasında 81 ilde hayata ...