Kunter Kurt’un ünü sınırları aştı…

Kadıköy merkezli olmak üzere çalışmalarını sürdüren Kişisel Gelişim – Davranış Bilimleri Uzmanı ve Televizyon Programı Yapımcısı Kunter Kurt’un sosyal çalışmaları, sınırlar ötesine taşındı. Azerbaycan, geniş takipçi kitlesi bulunan ünlü uzmanı ağırladı.

Eğitim ve imza günü etkinliği için Azerbaycan’a giden Kurt’u, Azerbaycan Bakü Pozitiv Psikoloji Merkezi Sahibi Psikolog Arzu Müzefferova karşıladı.

HER YAŞTAN KATILIM OLDU…

Yıllardır televizyon ekranları ve internet üzerinde takip ettikleri Kunter Kurt’u birebir görmek isteyen Azerbaycanlılar, eğitim ve imza günü etkinliğine ilgi gösterdi. İmza gününe her yaştan katılım olması dikkat çekti.

Kunter Kurt; Psikolog Arzu Müzefferova ve Cevher Sönmez, Avukat Aygün Aliyeva’ya misafirperverliklerinden ötürü teşekkür etti.

TERİ KURUMADAN MODA’DA EĞİTİME…

Azerbaycan’dan Kadıköy’e dönen ünlü uzman, Kadıköy Belediyesi Moda Gönüllü Evi’nde kişisel gelişim eğitimi verdi. Nörokey Kişisel ve Kurumsal Danışmanlık Merkezi’nin kurucu yöneticilerinden Kunter Kurt’un eğitim, söyleşi ve imza günleri önümüzdeki süreçte devam edecek.

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...