Kozzy’de 23 Nisan etkinlikleri…

KOZZY_IMG_4781

Coşku, eğlence, müzik ve hediye dolu bir 23 Nisan, Kozzy Alışveriş Merkezi’nde sizleri bekliyor. Dünya çocuklarına armağan edilen bu özel bayramda, aktiviteler Kozzy’de tam dört gün sürecek. Ayrıca 24 Nisan’da ikinci yaşını da kutlayacak olan Kozzy’de, eğlenceler aralıksız devam edecek.

“2011 Yılı Türkiye ve Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi” ödüllerini alan Kozzy, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel birçok etkinlik hazırladı.

21-24 Nisan tarihleri arasında dört gün boyunca sürecek etkinlikler kapsamında; dans gösterileri, çocuk şenlikleri, Disney karakterleri ile hediye dağıtımı, çocuklar için ücretsiz konserler, çocuk tiyatroları, karikatür etkinliği, yarışmalar, yüz boyama, sandalye kapmaca gibi çocuklara yönelik eğlenceli aktiviteler gerçekleşecek.

Ayrıca 24 Nisan Salı günü, ekranların sevilen yüzü Jess Molho ile “Hepsi 1 İnci” yarışmasında çocuklar hem yarışacak, hem de çeşitli hediyeler kazanacak. Günün kampanyasında ise, 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, birbirinden sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayacaklar.

5x25_23Nisan_2

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal Gönül Çarşısı

Kartal’da Gönül Çarşısı gönüllere dokunuyor

Gönül Çarşısı ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz olarak; kıyafetten beyaz eşyaya, mobilyadan oyuncağa kadar birçok ihtiyacını karşılayabiliyor. Kartal Belediyesi ...