Kozyatağı’nda “Müzikal Gece”…

Kozyatağı Kültür Merkezi Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, perdelerini bu kez Art Akademik Bale & Dans & Müzik Okulu’nun KASEV Huzurevi yararına gerçekleştireceği yardım etkinliğine destek vermek amacıyla açıyor.

Art Akademik Bale & Dans & Müzik Okulu, 23. yılında ünlü müzikal parçalarından oluşan “Müzikal Gece” adlı projesini, KASEV Huzurevi yararına 05 Haziran Perşembe günü Kozzy AVM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi’nde sergiliyor.

Başarılı tiyatrocu ve oyuncu Mert Fırat’ın da konuk sanatçı olarak yer alacağı, tek perdeden oluşan “Müzikal Gece”de parçalar konservatuvar mezunu profesyonel solistler tarafından canlı olarak seslendirilirken, Art Akademik Bale & Dans Okulu’nun dans topluluğu koreografileri ile sahnelenecek.

KASEV Huzurevi yararına sahnelenecek teatral “Müzikal Gece”de koreografiler, kostüm tasarımı ve solist korrepetitörlüğü, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı ve Avusturya Mozarteum’da piyano ve film müzikleri eğitimi mezunu Güldiyar Tanrıdağlı’ya ait…

Kozzy AVM Gönül Ülkü – Gazanfer Özcan Sahnesi’nde KASEV Huzurevi yararına düzenlenecek olan “Müzikal Gece”, kültür ve sanata ilgi duyan herkesin ziyaretini bekliyor. 05 Haziran Perşembe saat 20.00’de Kozzy AVM’de sahnelenecek “Müzikal Gece”nin biletleri, Art Akademik Bale & Dans & Müzik Okulu’ndan alınabilir.

Art Akademik Bale & Dans & Müzik Okulu

Şakacı Sok. No:58  Kozyatağı – Kadıköy

Tel: (0532) 373 49 52

 

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Çapa Bilim Koleji

Çapa Bilim Koleji-Amerikan Kültür iş birlikteliği başladı

Türk eğitim sektöründe önemli bir yeri olan Amerikan Kültür Koleji, Çapa Bilim Koleji ile iş birlikteliğine giderek 2018-2019 ...