KOSİDEF Gebze Belediyesi’nde…

Kocaeli ve Çevresi Sinop Dernekleri Federasyonu (KOSİDEF) Yönetim Kurulu, yeniden seçilen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini sundu. KOSİDEF Genel Başkanı Bahattin Demircan ve Yönetim Kurulu’nun katıldığı ziyaret, samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşti.

KOSİDEF Genel Başkanı Bahattin Demircan, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

GEBZE, EKONOMİMİZİN CAN DAMARIDIR…

“Gebze, Sinopluların yoğun olarak yaşadığı önemli bir ilçe olup, aynı zamanda ülkemiz sanayisinin ve ekonomisinin kalbidir. Ülkemizin birçok ilinden büyük nüfusa sahip bir ilçedir. Ülkemiz ekonomisinin can damarı Gebze’dir. Gebze Belediyesi, çok önemli bir belediyedir. Gebze Belediye Başkanımız, Federasyonumuzun değişik programlarına iştirak etmiş ve icraatlarını, projelerini anlatmıştır. Gebze ilçesinde önemli hizmetler yapan Sayın Köşker, vatandaşın teveccühüyle tekrar belediye başkanı seçilmiştir.

DOĞDUĞUMUZ YERİ UNUTMADAN, DOYDUĞUMUZ YERE TAM ENTEGRASYON…

KOSİDEF olarak kuruluşta belirttiğimiz amacımıza uygun olarak Gebze Belediyesi’ne Sinoplu kardeş belediye bulmak hedeflerimizdendir. İnşallah önümüzdeki zamanlarda Sayın Gebze Belediye Başkanımızı Sinop gezisine götürerek, ilimizin ve ilçelerimizin güzelliklerini, sorunlarını yerinde göstereceğiz. ‘Doğduğumuz yeri unutmadan, doyduğumuz yere tam entegrasyon’ vizyonuyla kurulan ve çalışan KOSİDEF, bölgesinde ağırlığı olan güçlü bir sivil toplum örgütüdür.

SİNOP ADINI EN ÜST DÜZEYDE TANITACAĞIZ…

Genç Federasyonumuz KOSİDEF’in lobi gücünü Sinoplulara anlatacağız. 30-31 Ağustos 2014 tarihlerinde Gebze’de bulunan ve Gebze Belediyesi’nce Federasyonumuza tahsis edilen Fatih Sultan Mehmet Han’ın Otağı Hünkar Çayırı’nda devasa bir KOSİDEF Sırık Kebabı Festivali düzenleyerek, Sinop adını en üst düzeyde tanıtmaya ve temsil etmeye kararlıyız.”

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Karnelerini Başkan Köşker’in elinden aldılar

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in talimatları doğrultusunda hayata geçirilen Anaokulu Üniversitesi’nin katılımcı minikleri, karnelerini Köşker’in elinden aldı. Güzel ...