Koç Yapı

Koç Yapı’dan Avrupa Yakası’ndaki dostlarına iftar

Kadıköy merkezli güçlü inşaat şirketlerinden Koç Yapı, Avrupa Yakası’nda yaşayan dostları için iftar daveti verdi. 18 Haziran Cumartesi akşamı Raffles Hotel’de gerçekleşen davete yaklaşık 200 kişi katıldı.

2016 yılı ile birlikte 20. yılını kutlayan şirket, ölçülü büyümesini sürdürerek kayıtlı sermayesini bu yıl sonunda 30 milyon TL’ye yükselteceğini açıkladı.

Koç Yapı

İSTANBUL’U ÇOK İYİ TANIYOR VE ÇOK GÜVENİYORUZ…

Kadıköy’ün başta Bağdat Caddesi olmak üzere çok kıymetli lokasyonlarında ultra lüks projeler inşa eden Koç Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Koç, Kadıköy Life’a yaptığı açıklamada “Kadıköy dışında İstanbul’un Avrupa Yakası’ndan, İzmir’den ve Bodrum bölgesinden özel projeler için ısrarlı teklifler alıyoruz. Ancak şimdilik İstanbul dışına pek çıkmak istemiyoruz. Çünkü İstanbul’u çok iyi tanıyor ve çok güveniyoruz” şeklinde konuştu.

Koç Yapı

Koç Yapı tarafından Raffles Hotel’de verilen iftar davetine yaklaşık 200 kişi katıldı. Gecenin sonunda Kadıköy Life objektifleri için hatıra fotoğrafı çektiren ekip hayli yorgundu. İslam Öztürk, Melis Yentür, Osman Dervişoğlu, Cenk Koç, Burak Onkardeşler, Cihangir Koç ve Arzu Abacıoğlu…

Koç Yapı

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Üsküdar Üniversitesi

Üsküdar Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi kuruldu

Davranış bilimleri ve sağlık alanında Türkiye’nin ilk tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, tıp eğitimi de vermeye başlayacak. Üsküdar ...