Kızıltoprak Öğretmenevi’nde değişim rüzgarları…

Kadıköy’de yaklaşık bir buçuk yıl kapalı kaldıktan sonra kısa bir süre önce Validebağ Öğretmenevi’ne bağlanan ve Hakan Peker’in işletmesine bırakılan Kızıltoprak Fatma Şadiye Toptani Öğretmenevi’nde değişim yavaş yavaş kendini gösteriyor.

Büyük bir hevesle mekanı işletmeye soyunan yönetici ve çalışanlar, güleryüzle kimseyi kırmama ve isteklerini yerine getirme çabası içindeler. Bir yandan konaklama yeri hazırlığını sürdüren Validebağ yöneticileri ve Milli Eğitim Müdürlüğü, imkanlarını eğitimciler ve konuklar için seferber etmiş durumdalar. Yalnız bu mekana sahip çıkma konusunda gelenlerin de üzerlerine düşeni yapmasını istiyorlar. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği (Ramazan’da iftar) verilen Öğretmenevi’nde cafe hizmeti gün boyu sürüyor. Bu arada mekanla ilgili yazılarımız da panoda kendine bir yer bulmuş, vefa olarak.

İşletmeci Hakan Peker ile Erkan Diş başta olmak üzere çalışanlar Ali, Talha ve Bünyamin, şimdiden konuklarla güzel bir diyalog ortamı oluşturmuşlar. Evet, umarız açılması için çok uğraştığımız Kızıltoprak Fatma Şadiye Toptani Öğretmenevi, Hakan Bey’in de dediği gibi güleryüzlü ve kaliteli hizmetle semt sakinlerine, öğretmenlere bu hizmeti sürdürür.

sporvitrini

Hakkında Nusret Karaca

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...