Kızılay

Kızılay’dan Ramazan bereketi

Türk Kızılayı İstanbul Şubesi, “Bu Hilalin Altında” kampanyası kapsamında hayırsever vatandaşların Ramazan erzak yardımlarını alarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

Türk Kızılayı, bu yıl öz kaynakları ile oluşturduğu Ramazan yardım kolilerinin yanı sıra hayırsever vatandaşların da yardımlarını ihtiyaç sahiplerine götürerek, ulaşılabilen kişi sayısını artırmayı hedefliyor. “Bu Hilalin Altında” adı verilen kampanyada Kızılay tarafından hazırlanan koliler, 80 TL karşılığında ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Bağışlar, Akbank Çekmeköy Şahinbey Şubesi TR75 0004 6012 5988 8000 3434 34 iban numaralı hesaba yatırıldığında, kuru gıdalardan oluşan yardım paketleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıkarılıyor.

DÜNYANIN TÜM MAZLUM COĞRAFYASINA ULAŞTIRILIYOR…

Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Türk Kızılayı olarak dünyanın dört bir yanında yıl boyunca yardıma koşuyoruz. Ramazan çalışmalarımızı biraz daha detaylandırdık. Kendi imkanlarımızla yaptığımız yardımların yanı sıra katkıda bulunmak isteyenlerin de hayır işlerine vesile oluyoruz. Gelen yardımlar sadece yurt içine değil, dünyanın tüm mazlum coğrafyasına ulaştırılıyor” ifadelerini kullandı.

İletişim: Türk Kızılayı İstanbul Şubesi (0212) 522 30 30

Kızılay

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

AYGAD

AYGAD güçlü yönetimiyle yoluna devam ediyor

Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği’nin (AYGAD) Olağan Kongresi, dernek binasında gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrenin ...