Kızılay Ailesi bir araya geldi…

Kızılay Kadıköy Kadın Kolları tarafından organize edilen geleneksel kahvaltılı buluşma, Saray Muhallebicisi’nde gerçekleşti. Haydarpaşa ve Rıhtım’ın eşsiz manzarasında 2014 yılını değerlendiren Kızılay’ın kadın emekçilerinin özel gününe Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal, Kızılay Kadıköy Şubesi Başkanı Numan Hocaoğlu ve Kızılay Kadıköy Şubesi Eski Başkanı Şeref Ekşi de katılım gösterdi.

Kadıköy halkının duyarlılığına dikkat çeken Kızılay Kadıköy Şubesi Başkanı Numan Hocaoğlu, bölgede en fazla kurban bağışı yapılan ilçenin Kadıköy olduğuna dikkat çekti. Kızılay Kadıköy Kadın Kolları Başkanı Neşe Canyurt; Kadın Adayları Destekleme Derneği (KADER) Başkanı Ferah Diba Yeğin ve derneğin yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kızılay gönüllülerini ağırladığı kahvaltılı buluşmada “Biz bir aileyiz, daha sık bir araya gelelim” mesajı verdi.

KADIKÖY KAYMAKAMI’NIN GENÇLİK SIRRI ORTAYA ÇIKTI…

Kızılay gönüllüleri ile renkli sohbetinde Kadıköy’ün toplumsal duyarlılığına dikkat çeken Kaymakam Birol Kurubal; “Bakmayın genç durduğuma, 25 yıllık Kaymakamım. Ben de yılda en az iki kez kan veriyorum. Hem kan ihtiyacına katkı sağlıyoruz, hem de kanımız tazeleniyor, genç kalıyoruz” dedi. Bunun üzerine “Şimdi genç görünmenizin sırrını öğrendik” diyen Kadıköylü Kızılaylılar; bir süre Kurubal, Hocaoğlu ve Ekşi ile istişarelerde bulundu. Haydarpaşa Garı, Rıhtım’da vapurlar ve Haldun Taner Sahnesi manzarasıyla yılın son yemeğinde sohbetler, renkli görüntülerle son buldu.

KIZILAY AİLESİ HIZLA BÜYÜYOR…

Kızılay Kadıköy Kadın Kolları Başkanı Neşe Canyurt; “Kızılay ailemiz hızla büyüyor. Yeni katılımlar ile birlikte daha geniş kitlelere ulaşacağız” diyerek, geleneksel etkinliklerin sürdürüleceğini ifade etti.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy Sahaf Günleri başladı

Kadıköy Belediyesi ve Beyoğlu Sahaflar Derneği işbirliğiyle Kadıköy Sahaf Günleri, kitap severlerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Ali Suavi ...