Kelebek Mobilya

Kelebek Mobilya’da büyük kampanya

Türkiye’de modüler mobilya denildiğinde akla gelen ilk marka olan Kelebek Mobilya; “sade, fonksiyonel ve modüler” konseptiyle ortaya çıkardığı yeni koleksiyonlarını kaçırılmaz fırsatlarla sunuyor.

Kelebek, özgün ve estetik tasarımlarıyla tarzınızı ortaya koymanıza yardımcı oluyor. 31 Ekim’e kadar devam edecek olan kampanyada, tüm mobilyalarda yüzde 30’a varan indirimin yanı sıra nakit alışverişlerde ekstra yüzde 18 indirim sunuluyor.

Siz de kampanya fırsatından yararlanarak Kelebek’in sakin mobilyaları ile tanışıp, kalabalıktan kurtulmak isterseniz, Türkiye’nin en büyük showroomlarından birine sahip olan Kelebek Mobilya Modoko’yu ziyaret edebilirsiniz. (Modoko Mobilyacılar Sitesi 5. Sokak No: 189 / 0216 364 53 05)

kelebek-mobilyada-buyuk-kampanya-2

Kelebek Mobilya

Kelebek Mobilya’da 31 Ekim’e kadar devam edecek olan kampanyada, tüm mobilyalarda yüzde 30’a varan indirimin yanı sıra nakit alışverişlerde ekstra yüzde 18 indirim sunuluyor…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Marea Sea Food

Baş döndürücü lezzetlerin adresi; Marea Sea Food

Farkını ancak ziyaret ettiğinizde anlayabileceğiniz lezzet noktaları arasında yer alan Ataşehir Marea Sea Food, sadece muhteşem dekorasyonu ile ...